Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vitaminy

Zdar chci se zeptat zda muzu davat uzovce cervene VITAKRAFT VITA TERRA TURTLE ELIXIR...mel bi to bejt vapnik se mi zda nebo neco takovyho...A pokud to nekdo ma je normalni ze kdyz to dam do vody (elixir je roztok v lahvicce) tak to pak vypada jako mastny tak nevim zda to je v poradku diky

VITAKRAFT VITA TERRA TURTLE ELIXIR

Už jen samotný fakt, že hodně slabý angličtinář vyčte, že to je pro želvy (vodní), napoví, že pro hady to asi není určeno. Navíc podávat zdravému hadovi jakékoliv podobné přípravky je poněkud kontraproduktivní. I nadbytek vápníku (především zvýšený poměr k P) může být v konečném zúčtování problematický (ukládání v měkkých tkáních atd.).