Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kroucení hlavou

AHOJ,mám další otázku už asi týden nám samice B.c. kroutí a ruzně převrací a dělá smyčky hlavou, jinak se zdá být v pořádku, jí, svléká se pravidelně a vcelku, prohlížela jsem jí tlamu a žádný zánět - prostě nic jsem nenašla jen nedávno jí natekla hlava jak jsem psala v jiném dotazu to se neopakuje ale teď zase tohle..ještě mě taky přijde že smrdí ..těžko popsat.. terárko nezapáchá ale ji když vyndám tak smrdí:-/ jako podestýlku mám stále tu cyprišovou kůru,výhřevné místo až na 40 st. a chladný kout.poradíte?díky:-)

Co to páchnutí?To šlo z hlavy?A oteklá hlava?To mi příjde spíš na nějaký starší zánět,nebo zánětlivé ložisko,možná zapouzdřené.Možná.Jinak dříve psáno...DDT se vyrábí v Jihlavě a v Lukavci u Pacova.Jihlavské obsahují více formaldehydu,Lukavecké jsou dělené na E1,E1/2 a E0.EO jsou s nějmenším obsahem.OSB z Jihlavy neobsahují lepidla s formaldehydy,ale na bázi polyuretanu.

Podľa môjho názoru nejde o vírus ale je to spôsobené práve tým opuchom hlavy, došlo tam k zníženiu prítoku krvi a tým k následnemu odumieraniu mozgových buniek.Je tu riešenie na regeneráciu nervovej sustavy ale aby som ti mohol dať dostatočné inštrukcie tak by som sa s tebou musel rozprávať.Ak máš skype tak mi pošli v súkromnej správe kontakt na tvoj skype ja sa ti ozvem.

ono to nemusí byť ešte v takom zlom stave,už sa mi to podarilo u troch z piatich boa za pokus to stojí a raz u python molurus bivittatus,samica ktorej ochrnula po zranení posledná tretina tela došlo cca po dvoch mesiacoch k náprave síce ostali trvale následky (pri vyprázdňovaní sa raz za čas stane že jej výjde hrubé črevo von,tak jej to treba napraviť)už som to spomínal vo vlákne Python reticulatus vyhřezla kloaka

Podľa môjho názoru nejde o vírus ale je to spôsobené práve tým opuchom hlavy, došlo tam k zníženiu prítoku krvi a tým k následnemu odumieraniu mozgových buniek.Je tu riešenie na regeneráciu nervovej sustavy ale aby som ti mohol dať dostatočné inštrukcie tak by som sa s tebou musel rozprávať.Ak máš skype tak mi pošli v súkromnej správe kontakt na tvoj skype ja sa ti ozvem.

Majiteli hada doporucuji navstvit opravdoveho veterinare - odbornika na plazy...
Cucat si diagnozu z prstu a este pak radit naslednou lecbu na zaklade toho nesmyslu co ste uvedl vise me temer desi ::)

a raz u python molurus bivittatus,samica ktorej ochrnula po zranení posledná tretina tela došlo cca po dvoch mesiacoch k náprave síce ostali trvale následky

uprimne - znam ametystynu (samce), kteremu ochrnuly zadni dve tretiny tela (a to ani ne po zadnem viditelnem zraneni, nicmene had byl den predtim krman a lovil i zral bez problemu), a aniz by se s nim cokoli delalo, za par mesicu byl zase OK. Takze je otazka, jestli zlepseni ve Vasem pripade bylo dusledkem Vaseho zasahu nebo proste "prirozeneho" vyvoje problemu.