Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potrava

Ahoj.
Ne každý šváb .. cvrček .. nebo jiná živá potvora je hnedle po vhození do terária sežrána.
Bohužel vědšinou si najdou ukryt a cvrček takto vydrží mnoho dní a šváb i mnoho týdnů.
Vylejzají v noci a i když jim nechám potravu někde v rohu tak požírají kytky a prý to dokonce může ublížit i chovanému zvířeti.
Cvrček se často utopí v nádrži s vodou.. ale co se švábem?? Děsí mě o malinko víc .. protože kdo z nás občas nenechá pootevřené terárko .. uprchlí šváb by mohl natropit neplechu.

Tolerujete to a nebo na to máte nějaký fígl??
Děkuji..

Taky se mi stalo, že ještěrům přestalo "jakoby chutnat". Takže navrhuju buď hladovku na pár dní nebo změnu posypového prášku. Já používám jako vápník "calcium 2:0", vitamíny a minerály "reptivite", "roboran H" a "nutrimix" - různě střídám nebo míchám a už dlouho nebyl problém.

Trochu odbočím od tematu..

Od pátku konečně začalo na terária dopadat sluneční světlo z oken..
Někdo říká že by nemělo kvůli přehřívání .. ale na vousatky i leguanky to má ohromný účinek :-)

Leguánci se konečně začali pářit a jedna nemocná agama začala konečně žrát sama od sebe :puff:
Přezevšechny vytamíny .. osvětlení zářivkama s UVB a žárovkama UVB za mnoho stovek si myslím že sluníčko nic nenahradí... a je uplně jedno že je to jen přez sklo ^^

BTW.Asi si někdo řekne že jsem oběvil Ameriku co :D