Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský - nemoc ?

Dobrý den, mám doma mladého hroznýše asi 5měsíců starého. Dneska sem si všiml že má propadlé jedno oko dovnitř. Když sem ho vytáhl ven našel jsem na něm takove malinké breberky, připadají mi jako miniaturní verze klíšťat, jenom jsou celé černé a velké asi 1mm, některé okem skoro nejde vidět. Taky má trochu zakalené obě oči, přitom se svlékl asi před třemi týdny. Je to můj první had takže nevím co proti tomu dělat. Budu vděčný za každou radu, předem díky.
Změna předmětu, původně: Hroznýš Královský - nemoc ? (halapremek)

Dobry den,mame hroznyse cca 80cm velkeho.Mam starost o jeho zdravi,protoze porad otvira tlamicku a pod krkem se porad nafukuje a porad si odfukuje..prosim nevite nekdo co snim muze byt??Dekuju vsem za odpovedi.