Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno krajta

Chtěl bych se zeptat jestli byste mi doporučili krajtu královskou jako prvního hada ,jestli je pravda ,že se dá tak dobře ochočit a že je to lehce chovatelný had.
Terárium by bylo 100x50x50 s poličkami a pozadím ,čím by se plocha dna zvětšila a měla by větší místo,je nutná jak velká nádrž s vodou ?
Krmit stačí jednou za týden ? Myslel jsem ,že bych ze začátku dával laboratorní hlodavce a pak mládata nebo dospělé potkany ?
Jako zdroj tepla by měla topný kámen uvb zářivka není nutná ,že ne ?

EXEL: asi sme si nerozuměli, o půstu samců regím vím moc dobře, a taky vim že i samice sou se žraním citlivé když sou ve špatných podmínkách, nikde sem neřekla že tobě nebo někomu jinýmu nežere právě z tohoto důvodu, myslela sem to tak jak sem to napsala ,,Každej had ve špatných podmínkách může přestat žrát,, a regíny jsou na to citlivé ale prostě se to dá vychytat
2000 se mi zdá docela dost, dají se sehnat odchovy levnější, i když jsou mláďata už několikaměsíční