Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inzerce 8

Doufám, že nejsem sám komu se zdá 7. dlouhá. Kdo to má furt rolovat ;-)
Ale jestli se Vám nezdá, tak mě smázněte :-D nebudu to brát osobně3-[

loading...

Prodávám tyto sklípkany i s teráriji. Psalmopoeus cambridgei 0.1 adult + terárium 500Kč
Psalmopoeus irminia 0.1 6.svlek + terárium 500Kč
Pterinochilus murinus 0.1 adult + terárium 500Kč
Poecilotheria rufilata 0.1 adult + akvárium s horním kritem 350Kč
Aphonopelma spec. Guatemala + akvárium s horním kritem 350Kč
Důvod prodeje je rušení chovu. Fotky mohu poslat mailem. Nutno osobní odběr v Praze. Při koupi všech pavouků zároveň nožná sleva na 1900Kč.

Kontakt:matejvonkorbel@seznam.cz

Zdravím, prodám celoskleněné terárium v dobrém stavu (bez závad) rozměrů 100 * 60 * 80 (d*š*v) - včetně osvětlení - UVB Narva Reptilight 59 cm, normální zářivka 89 cm a patice na bodovku - možno přivzít zdarma i nějaké kořeny, větve, bazének. Cena 2800 - 2500 Kč. Dále flexárium Exoterra 100 - 76 x 42 x 122 za 850 Kč - použito jen jednou, bez závad (flexárium bych mohl vzít na sobotní burzu do Ostravy). Akvárium používané měsíc o rozměrech 100*40*40 za 1000Kč. Kontakt - SZ nebo agama.over.cz@gmail.com či ICQ 240209575.

E.gutata gutta 0.1 het albino (loni 42 vajec),E.g.snow 0.1,E.g.anery 0.1,E.g.albino het striped 0.1,E.g.anery 1.0,E.g.striped 1.0 vše dospělé po zimování většina i po páření 1500/ks rychlé jednání sleva spěchá t.drapal@email.cz icq 209320657 mobil 728235626

Zdravim, kdybyste nekdo mel zajem o povetsinou nedospele strasilky druhu Extatosoma tiaratum ci peruphasma schultei, takova uplna klasika, ktera ale mile potesi, 15 kc kus, tak se muzete ozvat na mail nesion@atlas.cz. Vsechny dotazy rad zodpovim. S pozdravem Tonda

Prodám nebo vyměním:
Samice Lampropeltis triangulum campbelli, stáří 2 roky, délka cca 74cm, nekousavá,100% zdravá,sama žeroucí..Pravidelné pruhy a pestré barvy. Možno vyměnit za samici Lampropeltis triangulum sinaloe cca stejné velikosti.. Důvod: mám 2 samice stejného druhu..(možno si vybrat)
JEN DO DOBRÝCH RUKOU!
Třinec a okolí, možno dovést na burzu do Ostravy.
tel.608 947 492

PRODÁM TERÁRIUM Š132 x H60 x V100,DŘEVĚNÉ POZADÍ Z KŮRY ,DVĚ KAPSY NA ROSTLINY, OBÍMKA NA ŽÁROVKU,BYLA I ZÁŘIVKA ALE TU JSEM POUŽIL V NOVÉM , ALE NENÍ PROBLÉM PO ZAKOUPENÍ ZAMONTOVAT,MĚL JSEM DOLE PÍSEK ,JE VYTŘENO LODNÍM LAKEM ,TAKŽE NIC NEPROSAKUJE,SKLA POSUVNÁ FOTO POŠLU NA EMAIL,VHODNÉ PRO HADY ,PLAZY ,ANDULKY , JÁ V NĚM CHOVAL CHAMELEONY TEL.- 608611627 PARDUBICE CENA - 2999KČ

* file: p1110273a.bmp

Prodám samici elaphe guttata ZIG ZAG krásně vybarvenou. Popis, cena a fotografie na http://www.elaphe-guttata.estranky.cz/stranka/nabi dka

PŘIJÍMÁM PŘEDBĚŽNÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE na mláďata elaphe guttata guttata het.butter a elaphe guttata amelano het caramel. Pravděpodobný odběr na počátku července. Info + ceny a další na http://www.elaphe-guttata.estranky.cz/stranka/nabi dka

PŘIJÍMÁM PŘEDBĚŽNÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE na mláďata elaphe guttata guttata. Pravděpodobný odběr na počátku července. Info + ceny a další na http://www.elaphe-guttata.estranky.cz/stranka/nabi dka

CHERAX QUADRICARINATUS - Prodám velké modré australské raky Cherax quadricarinatus. Odchov CR, odrostlé kusy. Samci ve velikostech 12 cm (150 Kc) a 15 cm (200 Kc). Odběr možný kdykoli v Praze nebo po domluvě na burze v Ladvi.
Foto (nekvalitni) na ChQ.html
Mejl: strajaka@seznam.cz
Tel.: 728 067 075

Prodam terarium od firmy exo terra v rozmerech 45 x 45 x 60 (d/s/v) bez zavady plne funkcni.Nejlepe jizni cehy nebo vlastni odvoz.Volny ihned .Pripadnym zajemcum mohu poslat foto. Info a pripadni zaujemci me muzou kontaktovat na mem meilu mato13687@seznam.cz

Acanthosaura Armata 1.1 dvou lete 1500,- za obe(mozno terarium 65x35x45 800,-).Anolis Carolinensis 1.3, pravidelny odchov, komplet 700,-(mozno i s terariem 60x30x35 700,-).Rhampoleon Brevicaudatus 1.2 rocni 1.000,-.Japalura Splendida 1.1 roční 1.000,-(mozno s terariem 70x40x40 900,-).Nebo vymenim za hady(hroznys,krajta..)
regiuspython@centrum.cz

prodám levně terárimum d80x40x35 rozdělene na dvěpatra do poloviny a škmina na dno terarka,druhé terarium je d100xš40x52 s horním poklopem a zářivkou je to spíš akvárium ale já to používám jako terárko na hroznýše první prodám za 1500kč a druhé za 3500kč obě mají hrubší skla při odběru obou naráz za 4000kč+2ks terarek na pavouky 30x30 zdarma možná dohoda spěcháfoto mohu poslat meilem.chamik-chamik@seznam.cz