Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký ještěr do terárka 150x60x60?

Zdravim všechny,
chtěla bych se zeptat jaký ještěr by byl vhodný do terárka o velikosti 150x60x60? Ctěla jsem si pořídit leguána ale ti potřebují terárium na výšku. Mám doma už 2-letou korálovku sedlatou a chtěla bych si pořídít ještě nějakého ještěra. Děkuji za odpověď.

Do takového terária toho můžeš dát víc. Různé gekony: Gekon Obrovský. Také agamu vousatou napsáno výše. Hodily by se tam také například Japalura splendida i když těm stačí i menší terárium. Do takového terária by se hodil i nějaký menší druh Chameleona. Šla by tam i Agama kočinčinská(Samička) Pro samce by se muselo udělat vetší. Je toho spousty koukni na netu a tam toho najdeš mnohem víc;-)