Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium co do něj?

Ahoj potřeboval bych poradit chci si udělat terárium pro nějakého ještěra ale chci tam mít vodopád a ještěr by měl být spíše menšího vzrůstu tak do cca 30cm chtěl bych chovat spíše páreček jsem začátečník a proto budu rád za každý nápad, radu.

no to už je dost velké spíš bych chtěl neco do těch 30cm taky by to mělo být něco pro začínajíciho chovatele takže aby bylo dostupné info o tom tvorečkovi aspoň na internetu. hledám radu co by se tam hodilo protože těch druhů a variant je tolik že než bych každého tvora nastudoval tak bych zešedivěl takže potřebuji jen několik možností ze kterých bych se mohl rozhodovat pokud taková varianta vůbec existuje :-):?: