Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium co do něj?

Ahoj potřeboval bych poradit chci si udělat terárium pro nějakého ještěra ale chci tam mít vodopád a ještěr by měl být spíše menšího vzrůstu tak do cca 30cm chtěl bych chovat spíše páreček jsem začátečník a proto budu rád za každý nápad, radu.

No kdyby si napsal rozměr terária nebylo by to na škodu. Jinak co třeba nějaký gekon? Gekon obrovský, noční nějaké Felsumi. Nebo Rhampholeon brevicaudatus (brokesie krátkoocasá). Také by šla Japalura splendida. Také agama stellio ale ta je o něco větší. Agama stepní (Agama agilis), Agama himalájská (Agama himalayana), Agama osadní(Agama agama) je o něco větší, Agama ornamentová. Nebo třeba něco jiného Moloch ostnitý. Je jich spoustu. A už mě z toho bolí hlava to byl záhul.:-D

Molocha:-D-dobré,myslím,že zadavatel písal,že by tam chcel vodopád a to by u zminovaných L.stellio,A.agama... bolo skor na škodu.Zase jediné ,čo ma napadá sú Anolisy-sagrei,carolin. alebo vlhkomil Anolis vermiculatus.
PS:rozmyslite si ,či chcete chovat vodopád alebo jaštera(nič v zlom);-)

Psal, že tam chce mít vodopád:!: To prakticky pro žádné z těch zvířat není zrovna ideální, jedině snad ta Japalura nebo Gekka ve větším teráriu, jinak se to pro ostatní moc nehodí (převážně stepní až polopouštní). Molocha asi fakt pro začátečníka ne, s tím mají, co dělat jiní borci a navíc ho sehnat...

sorry za OT: krokodýle to zvíře přijímá i něco jinýho než mravence? měl jsem za to, že mimo Austrálii je nereálný je chovat...že bych zaroveň měl doma 30 formikárií? :-)

NÉÉ příště si lépe přečtu zadání omlouvám se zadateli. Jinak pán nepsal že je začátečník:-):-/

šmejký, tak si to radši přečti ještě jednou :-) - ale to se stane, jasná věc ;-)

No tak mladý sem no:-D. Ale že bych se za každou cenu snažil poradit to nemyslím (Sám opravdu nejsem tak zkušený, spíš by ste měli radit vy mě:-D). Ale myslím že stačilo jednou napsat udělal si chybu opravit mě a je to. Já sem se omluvil a považuji to za vyřešené;-). No a když sem o těch zvířatech četl a hledal o nich informace tak proč to neukázat ostatním (Jenže to nevyšlo:-() Tak se ještě jednou omlouvám. :-x

no to už je dost velké spíš bych chtěl neco do těch 30cm taky by to mělo být něco pro začínajíciho chovatele takže aby bylo dostupné info o tom tvorečkovi aspoň na internetu. hledám radu co by se tam hodilo protože těch druhů a variant je tolik že než bych každého tvora nastudoval tak bych zešedivěl takže potřebuji jen několik možností ze kterých bych se mohl rozhodovat pokud taková varianta vůbec existuje :-):?: