Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium z prken

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat, jestli by bylo možné vyrobit terárium (chameleon jemenský) z dřevěných prken. Udělal bych to takhle, nejdřív bych složil konstrukci z malých trámků a poté nabil prkna. Samozdřejmě bych všechno nalakoval, dvířka ze skla,větrání atd... Co si o tom myslíte? Mohl bych to takhle udělat?

za sebe říkám: velmi zhovadilej způsob... :-) a chtěl bych vidět jak obyčejný králičí pletivo drží vrstvu lepidla a hadrů... ono se prohýbá i pod novinama :-), leda tak bodovaný pletivo, a rovnou místo lepidla použij epoxid, aspoň to nebude mít metrák. Místo prken desku jinak se to bude kroutit. Sakra nevyjde tě levnějc koupit skla a tubu silikonu? a máš terko na 100 let :-D, bejt to menší tak ti ty skla nařežu zadara, ale bohužel tu takhle velký už nemam

jedno drevene, jakoby hezke, jsem ze zkušebních důvodu dělal. A naprd. I když je do suchého prostředí tak se občas někde zkroutí a na nečekaných, nelogických místech. dřevo má nátěr 3*balakryl na hračky.a tak běham s vrutama a šroubuju a šroubuju :-).

No já bych se krz tohle nerad hádal, ale např. u produktivních samic je 5 let běžně konec života, ale samci se můžou dožít klidně 9-10 let.
Mám to samozřejmě pouze z literatury, ale ty čísla se dost opakují v různých publikacích/webech tak často, že nemám důvod tomu nevěřit.

edit://uroboros: tak napsat příspěvek s někým ve stejnou minutu se mi ještě nepovedlo :-)

zdar-M.M.tuto máš ještě dobrý já to mám pravidelně o 1min.později.celkem přešně mi to dělá Jabula a Uroboros:-D, k problému nevím jak je to dnes,ale mojí calypráti od Gilara(1990)tak ty se dožily 6 a 9let a počet vajec byl o hoodně:-Dvětší jak dnes.Tomu chovu jak psal Honza,je to natvrdo,ale správně.Ještě k těm chamíkům,ale malým Min.rok si přijela paní pro Rh.a říkala pane nedávejte mi "chcíplí"ze země,stačilo jen málo vzít je do ruky a trochu je zahřát,jak šlapali kluci:-p a to byl říjen 6stupnů- a jako vždy venku v "houseníku"tuto byla perlička na závěr:-D