Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium z prken

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat, jestli by bylo možné vyrobit terárium (chameleon jemenský) z dřevěných prken. Udělal bych to takhle, nejdřív bych složil konstrukci z malých trámků a poté nabil prkna. Samozdřejmě bych všechno nalakoval, dvířka ze skla,větrání atd... Co si o tom myslíte? Mohl bych to takhle udělat?

jedno drevene, jakoby hezke, jsem ze zkušebních důvodu dělal. A naprd. I když je do suchého prostředí tak se občas někde zkroutí a na nečekaných, nelogických místech. dřevo má nátěr 3*balakryl na hračky.a tak běham s vrutama a šroubuju a šroubuju :-).