Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noční osvětlení do terária

Zdravím, rád bych se zeptal jestli tady někdo neví o nějakém nočním osvětlení do terária. Potřeboval bych aby bylo dobře cenově dostupné a nikterak náročné. Nevěděli by jste někdo o něčem? Předem děkuji za odpovědi.;-)

Neni, teda aspon pro mne ne, no. Nemluve o tom ze s tim "UV" to bude proste hnusne. Ad. "nesvitit vubec" - tak taky pravda, ale beru ze ty terarka doma jsou "expozicni", byt s nocnimi druhy. A aby se bylo v noci na co divat, tak nejake velmi slaboucke osvetleni ala. "mesic v uplnku" - proc ne. Jen ciste muj soukromy nazor teda.

(terarka s eubliky mam v loznici a koukam na ne z postele ;-) )

Zapojeno mam cca. takhle, ty hodnoty odporu jsou vylozene strelba od boku, ale nejak tak to cca. bude vyhovovat. ja to vzdy zbastlim z toho co vyhrabu ze supliku. Ten kontakt tam - je potreba rozebrat spinacky a misto spinani zasuvky odpojit a vytahnout ven kontakty mikrospinace co v nich je. Tu spinanou zasuvku propojuju na přímo, aby v ní běžel 12V adaptér od těch LED.

[http://tera.poradna.net/file/view/18710-led-night- day-png]

ad. barva LED diod - zas ciste jen muj soukromy nazor: pokud to uz ma byt "nocni" tak k tomu mesicnimu svetlu ma asi nejbliz "tepla bila"? Ty ruzne barevne LED - nechci aby to vypadalo jako miniaturni hampejz, ale trochu "prirozene" . ;-)

Ty ruzne barevne LED - nechci aby to vypadalo jako miniaturni hampejz, ale trochu "prirozene" . ;-)

Něco na tom bude, ale ta červená vážně není tak špatná ;-) Je to takové "měkké" světlo, které absolutně neruší jak mě, tak zvířata.Aspoň co jsem vypozoroval za posledni cca rok co to mám u hadů. Svítí mě to v terárkách celou noc a je pod tím krásně vidět.