Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se-Fotky z výprav(terénu)

Už je krásně,teplo a Vy vyjíždíte do terénu.Např.lezete po skalách a máte hezké fotky z vrcholů skal nebo nějaká tůň,kde jsou krásní skokani a užovky.Podělte se Vašimi fotkami s námi,a ukažte Nám přírodu,kterou jste navštívili a která je v dnešní době tak vzácná.Samozřejmě přivítána i příroda v zimě,která nedávno skončila a fotky z cizích zemí.:-)(Já bohužel přispěji později)
Dan(Dasta)

opravdu pekne fotky, chvalim, jen nechapu jednu vec: proc to neudelas tak, aby se zobrazovaly primo v topicu, nebavi mne rozklikavat kazdou jednotlivou fotku zvlast, nevim jak ostatni. A taky to rozliseni, by stacilo bohate mensi, treba 800x600, pochybuji, ze nekomu k necemu budou Tve fotky v plnem rozliseni.jen se to dlouho nacita a odradi od prohlizeni dalsich fotografii...aspon mne 100%

Hele, to není pravda. že u nás nikdy neprojedeš. Tuhle jsem jel domů v půl třetí ráno, a bylo to úplně v pohodě! :-D Jinak jestli jsem tvojí poznámku pochopil dobře, jde ti o to, že ty fotky tady jsou všechny jen čistě o krajině a nejsou tu žádná zvířátka? V tom případě můžu také sloužit, na ukázku jen pár z mého obsáhlého archivu ;-)

[www.volny.cz/richardhorcic/P10617.jpg]

[www.volny.cz/richardhorcic/P10621.jpg]

[www.volny.cz/richardhorcic/P10611.jpg]

[www.volny.cz/richardhorcic/P10624.jpg]

[www.volny.cz/richardhorcic/P10688.jpg]

[www.volny.cz/richardhorcic/P10132.jpg]

[www.volny.cz/richardhorcic/P10101.jpg]

[www.volny.cz/richardhorcic/P10144.jpg]