Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Takova netradicni prosba

Zdravim Vas,
Uz tady chvili blbnu kolem tech B.c - zitra prijednou OSB desky a jde se stavet pribytek. Je proto nejvyssi cas shanet chovance. Koukal jsem na inzerci a mam nekolik tipu...bohuzel bych potreboval nejakou dobrou dusi, se kterou bych to mohl zkonzultovat.

Udelal jsem si vypis zajimavych inzeratu s informacemi o hadech a fotografiemi. Na zaklade toho se potrebuju rozhodnout, co bude nejlepsi - nechci udelat nejakou chybu pri vyberu. Dostal jsem nabidky na ruzne "formy" a hlavne tady nemam jeste moc velke zkusenosti.

Najde se nejaky patron, kteremu bych mohl poslat vyse zmineny vypis a na zaklade toho by mi poradil? :-[

Dekuji predem:-)
S pozdravem Mirror

tak to jsem rad :) jinak teplota 25.5 mimo zdroj je vcelku dobra na to ze ty terka nejsou nejak extremne velky kdyby si mel terko 2m a 1m vysoke tak to jde...ale takhle nemuzes cekat nejakej extremni teplotni gradient. jinak ja mam v terku od 23-35 a muzu te ujistit ze v tech 23 jsem ji videl jednou kdyz jsem ji prinesl a vsechno "ocichavala" od te doby uz tam nebyla :) takze podle me dobry...jak jsou velci?

zarovku mam v tera o neco vetsim take jednu a vytopi to s prehledem spotka 40w...
teplta v mistnosti v noci 21 a pres den 22,5 v tera u krajtule mam teploty od 34vyhrev 26 normalne 24,5 minimum...zdrzuje se ve 26...Boa ma od 35 vyhrev 27 normalne po 25 na dne... zdzuje se bud kolem 27-28 nebon 26

BoaPepe:ahoj v jinym tema sme se bavili o nasich krajtach jestli vzpominas...mas ji zhruba stejne starou jako ja ale delsi.no chtel sem se zeptat jestliji uz davas potkany...ja si nejak nemuzu pomoct ale nedokazu odhadnout jestli by ho uz zvladla.jinak:stara je 10mesicu,dlouha cca 65cm ( mozna vic ) vaha cca 255g a ted ji krmim jednou mysi za tyden ( spis podle toho jak si vezme )