Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mravenci v teráriu

Ahoj,potřeboval bych prosím poradit?Mravenci mi prolézají přes terária a nevím jak se jich zbavit,abych nenarušil prostředí pro hady.Vždy z jara se u nás objeví v bytě a pak k létu zmizí,ale teď se hemží i v teráriích :(
pomohl by někdo poradit,už si nevím rady?Děkuji

Děkuji všem za pomoc a vaše rady ;-) koupil jsem ty pastičky na mravence/2 druhy/ jedna nic a do té druhé lezou jak zběsilí ::),tak uvidíme co to přinese???Už si v jednom terku nosili i vajíčka :-(.Pro zkoušku jsem to dal do rohu dovnitř,ale lepší to bude asi dát ven?!