Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada co do teraria?prosim...

Ahoj prosim vas chtela bych od vas poradit...mam volne terarium 50x20x30 (d x s x v)...a chtela bych do nej nejaky par hadu...jenze se mi to zda male...takze se chci zeptat jestli je realne aby v tomto terariu prosperoval nejaky par hadu? a dockala bych se odchovu...premyslela jsem o uzovkach nebo koralovkach ale zda se mi to male... predem dekuji moc budu moc vdecna

Bohuzel v dnesni dobe uz jsou dle mne takoveto guttky spise zazrakem. V chovech se vyskytuji prevazne zakrslici, zaprdlici...nerikam, ze takto velci hadi nejsou, ale dle meho nazoru jsou spise vyjimkou.
Kazdopadne terarium 50x50x50 bych take nepouzil, choval jsem leta letouci v terarku 60X50x50 par a dokonce se tam, svete div se, mnozil!