Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon Jemenský -neroste a neroste

Ahoj lidičky, chtěla jsem se zeptat mám chamíka je mu asi 8 měsíců, krmím ho 3-4 cvrčkama denně, pije mi z lžičky, dostáva zeleninu i ovoce, vitamíny ale pořád neroste a neroste, má tělíčko asi 10-12 cm, když jsme ho koupily, musel jít na operaci, měl protrhaný střeva, doktorka mu nedávala naději, ale už je tu asi 3 měsíce, a je hodnej a spokojenej, myslím že má všechno co potřebuje ale prostě neroste,Dnes je v pořádku ale nevím jestly mu fakt něco nechybí děkuji za rady Jitka

Bajunka - nic si z toho nedělej, že je malá, možná to ještě dožene. Schválně jsem se podívala do svých záznamů, a to moje vousatka měla v půl roce taky jenom 20 cm - to bylo 13.12.2008 a 8.3.2009 už měřila 35 cm. No a dnes má 40 cm. Ještě jsem se podívala co se píše v knize "Agama vousatá" a tam stojí: "velikost v jednom roce bývá 20-25 cm, ale někteří jedinci se přiblíží i 30 cm". Takže Lucifer má asi nějaké giganty.