Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená

Máte někdo zkušenosti s tím, že by vám užovka červená vyzvracela dva dny po sežrání holata? Je možné, že by za změnu ve stravování mohl had, který přišel mezi ty stávající před několika dny?

Ahoj. Já teda neodpovídám na původní otázku, spíš mám stejný problém a vznáším dotaz.

Má gutka, která se vylíhla v květnu tohoto roku taky vyvrhla hole po třech dnech. Nakrmena byla ještě v karanténě a třetí den od krmení přiěla k mému druhému hadovi, který je o rok starší, je možné, že by to vyvrhla třeba ze strachu z druhého hada?

PS: Hádek má defekt(prohlubeň) na páteři, nebůže to být tím???

Přikládám foto háděte (možno vidět defekt)

Mohlo by to byt aj zo stresu, v karantene ste ho mali nechat ovela dlhsie, lebo ak ma nejake parazity, tak uz je nakazeny aj vas starsi had.
Ma defekt na chrbtici a este aj vyvrhol holatko, cize to moze byt aj celkovo "pokazeny" jedinec a nepomoze mu nic.
Mate informacie ako zral pred tym ako ste ho kupili? Normalne travil?
Teraz mu dajte aj 10dni pauzu a az potom nakrmte a hlavne ho okamzite presunte naspat do karanteny.