Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Suchý inkubátor - vysychání vermikulitu

PROSÍM MÁM DOTAZ , MÁM INKUBÁTOR SUCHÉHO TYPU ,MISKU S VODOU, A NAVLHČENÝ VERMIKUIT, A V NEM VAJÍČKA KORÁLOVEK ALE ZJISTIL SEM ŽE VERMIKUIT VYSYCHÁ MÁM HO VLHČIT NEBO CO S TÍM POMOZTE PROSÍM DĚKUJI IVAN
Změna předmětu, původně: dobrý den (halapremek)

Mame suchy inkubator, ale jsa plne uzavren tak nic nevysycha (a emame tam zadnou miku s vodou) - nema se ta voda kam podit. Protoze ale kontrolujeme co se deje tak preci jen malinko. Takze jednou za 3-4 tydny doplnim do vermikulitu neco prevarene vody injekcni strikackou.