Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exo burza Přerov - 12.7.

Zdarvím, chtěl bych se zeptat zda někdo jezdíte(jedete) na tuto burzu? Je to prý největší burza v ČR a prodávají se tam teda hlavně exotičtí ptáci, ale i terarijní zvířata.
Nikde jsem nenašel jejich oficiální stránky tak se ptám tady.
Máte s touto burzou nějaké zkušenosti?
Díky za reakce:-)

Dobrý den , prodávají se tam také chovatelské potřeby ? (budka , přenoska, klece ,......)
A jak je to s prodejem jak to tam funguje , každý kdo chce tam prodává svoje ? (př. mohl bych tam prodat papoušky ? )

Zdravím,jelikož jsem z Přerova a na burzu chodím pravidelně každou druhou neděli v měsíci v 5.hodin ráno,pokusím se odpovědět.Za prvé nemyslím si,že by Přerov byl zrovna malý (60.000),ale kde je výstaviště opravdu víme všichni! Zpět k burze.Je to opravdu o exotickém ptactvu,mimochodem ty pštrosy jsem tu už taky viděl!Z teraristiky tu mají své místa prodejci ze Zlína (ten je největší a asi i nejdr),mají tu své místa i chalani ze Slovače,jeden obchodník z Ostravy a teď poslední dvě burzy tam byl pán nevím odkud,ale měl krabičky s modrými kamínky a v nich eublefáři,gutky,regiusky prostě klasika.Je tu na prodej spousta štěnat,někdy i zdarma,koťat,kuřata,morky(pro občany ze západu,krůty),myši,morčata,králíci,holuby atd.Dají se zde koupit z železnou pravidelností kohoutci nosných křepelek,tuším za 20kč kus,cvrčci,červi,plšíci,fretky,ježci s bílounkým bříškem:-),selata a kozy.Všude samé pivo,víno,klobásky,bramboráky,medovina.Stánek tu má i řezník.Akvaristé tu bývají tak dva,prodejci jeseterů,koi atd tak tři.Je tu hodně poláků,slováků,maďarů,někdy je slyšet i germánsky.I když burza oficiálně končí polednem,v 9.00 hod.je po všem!Je tu poměrně vždy dost plno a koupit či prodat můžete opravdu skoro vše.Vstupné je 30 kč.Do areálu výstaviště se dá zajed přímo i autem,ale to nevím kolik to stojí,já tam chodím pěšky na svařáček a popovídat si z přáteli(mimo němců a maďarů,:-)nevím vo co gou).Neberte můj příspěvek jako nějakou reklamu,nemám z lidima co tuto akci již několik let pořádají nic zpolečného a popsal jsem to pouze svým pohledem.Těším se" nazhle",v Přerově.