Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sraz Teraporadny 2009 III. - spam vlákno

Dovolím si založit pokračování, neb dvojka už je "trop long".

V tomto vlákně prosím dle libosti diskutujmež nad stále se blížícím srazem a nezasírejmež tak informační přilepené vlákno. No a teď pár info:

Seznam přihlášených nadále považuji za neplatný, jelikož nový aktuální seznam vytvoří krokodýl na základě závazných přihlášek, viz. připíchlé vlákno. Co ale platné je, jsou soutěže:

Soutěž:
Při příležitosti srazu jsem vypsal soutěž o nejpřesnější tip konečného počtu účastníků. výherci bude patřit lahev nefalšované vesnické slivovice.
Zatím se tipovalo takto:
Arutha - 73, SNBák - 45, boomslang - 35, brouk - 25, Pošuk - 21, HB - 40, leny - 50, cejna - 33, Iveta - 37, Melda - 27, zfhk - 26, drumking - 36 (chtěl 35, ale to už dala boom), Nerous - 38, naja - 43, finch - 59, Fjčkář - 29.

Uzávěrka soutěže je do 31.7.2009. do té doby můžete tipovat, stačí napsat svůj tip do vlákna.

V návaznosti na tuto soutěž se dal slyšet zfhk, že odmění lahví bohemky toho, kdo nejlépe odhadne konečný počet 0,1 na srazu.
Zatím se tipovalo:
Arutha - 21, boomslang - 19, drumking - 22, Fjčkář - 12, cejna - 15, naja - 20, finch - 18(chtěl 19, ale to už patří boom), Nerous - 15 (chtěla 16, ale to už dal cejna).

Uzávěrka této soutěže je rovněž 31.7.2009, proto neváhejte a tipujte:-)

Ad program: - návštěva ZOO je jasná, další den výšlap na mloky, podplamatky atd. Kdo najde dendrobátku, dostane titul "podvodník roku". V sobotu večer pak posezení a fundovaná debata:-) a taky holky a růže a řemeny z kůže a každej si dělá co chce a může, znáte to... A ptáci na ruce, prancing pony, život, vesmír a vůbec. Faktem zůstává, že program si budem utvářet sami, zatím mám tip na pár dějotvorných postav, ale co zbytek, netuším:-)
Kdo přijede se špatnou náladou, bude donucen pozřít jednu toxicky významnou papričku z naší zahrádky, které samo beru s sebou k večernímu obžerstvení. Střezte se:-D

Prase:
Ne, tohle není soutěž typu "volba dívky/hocha roku", ale možnost jak si nacpat břicho. Několikrát zde bylo vyzýváno, abyste se vyjádřili, zda o selátko stojíte nebo ne, nicméně počet hlasujících by spočítal na jedné ruce vetrán z Vietnamu...přitom rovnice je to velmi jednoduchá - E = mc2. Jinými slovy, prase je relativní, aneb, není zájem, není prase;-)

WC
Taky tahle diskuze poněkud zapadla, jestli zapůjčit chem. WC nebo si každý bude muset řešit sám sobě sám. V tom případě polní lopatky s sebou! Platí to samé co u vepříka - nevyjádříte se = není zájem, není WC. Mě osobně je to relativně šumák, ale pro větší klid osazenstva bych to wC klidně půjčil a samo na něj i přispěju.

Y eso es todo, amigos:-)

snbáku-tak takhle nee:-D:-D aby bylo jasno,viz vlákno co jak bude??ad.....přátelé a kamarádí Kd Peklo-osvěžovna,ty jsi už dávno na černý listině,taky jsem počítal s tebou i s jinou spoluprácí,ale díky málu účastníku na to kašlu:x:značka"dva rukávy by ti byli málo"je snad jasná;-);-)a ze smečkou tj 2ks.nic neuděláš:-D jedině sud s vodou a ten kolikrát nepomáha,co by jsi taky o veteránu z práce:-D

Já ještě sháním další lidi, když to vyjde a podaří s mei je "ukecat" tak by měla jet Rhiana se svou polovičkou, Keisy a ještě jedna super kámoška (tady už dlouho nebyla) ale pro některé je známá (má terakroužek v Liberci pro děti) + já a drahá polovička, takže ještě hlavy nevěšte, 25.7. budu vědět více,ale účast vládkyně terakroužku mi byla dnes potvrzena.

arutha no ja dorazim mozna i vlakem preci jen pres 200km jet po flamu :-Dvěrim ze nekdo udelate poradnou reportaž jak to tam probihaloa hlavne vypadalo moc se tesim ale mrzi me ta mala ucast verim ze boom tak prijede s pocetnou ekipou at ta flaska je trochu napinava kolik tam bude tech 0,1 arutha tesim se na spolecne pivko

Ad nízká účast - nebude zdaleka tak nízká, jak se jeví podle info vlákna, a ikdyby, má to své výhody - úzký kolektiv lépe spolupracuje:-)
Jinak jsem nucen pod tlakem reportérů vydat následující tiskové prohlášení: Na srazu se budu chovat slušně, distinguovaně a vše jen zpovzdálí pozorovat:))

No, ještě existuje jeden scénář, že ti bude odebrána paměťovka, fotky nahraju k sobě, zcenzuruju, naházím na rajče a dám sem odkaz;-) Ale při svém slušném chování to nejspíš nebudu potřebovat:-)

Tak zase - kuchaři by byli, gilamon, SNBák co do prasete, sličné děvy pak co se buchet týká, věštce zastane Pošuk, to je jasný, no tak to holt asi budu muset vzít na sebe:-) no nic, obraťme list...
boom: ještě nejsi na srazu, ani jsme si neťukli krýglem a už seš pod stolem? No, čekal bych víc:-P