Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sraz Teraporadny 2009 III. - spam vlákno

Dovolím si založit pokračování, neb dvojka už je "trop long".

V tomto vlákně prosím dle libosti diskutujmež nad stále se blížícím srazem a nezasírejmež tak informační přilepené vlákno. No a teď pár info:

Seznam přihlášených nadále považuji za neplatný, jelikož nový aktuální seznam vytvoří krokodýl na základě závazných přihlášek, viz. připíchlé vlákno. Co ale platné je, jsou soutěže:

Soutěž:
Při příležitosti srazu jsem vypsal soutěž o nejpřesnější tip konečného počtu účastníků. výherci bude patřit lahev nefalšované vesnické slivovice.
Zatím se tipovalo takto:
Arutha - 73, SNBák - 45, boomslang - 35, brouk - 25, Pošuk - 21, HB - 40, leny - 50, cejna - 33, Iveta - 37, Melda - 27, zfhk - 26, drumking - 36 (chtěl 35, ale to už dala boom), Nerous - 38, naja - 43, finch - 59, Fjčkář - 29.

Uzávěrka soutěže je do 31.7.2009. do té doby můžete tipovat, stačí napsat svůj tip do vlákna.

V návaznosti na tuto soutěž se dal slyšet zfhk, že odmění lahví bohemky toho, kdo nejlépe odhadne konečný počet 0,1 na srazu.
Zatím se tipovalo:
Arutha - 21, boomslang - 19, drumking - 22, Fjčkář - 12, cejna - 15, naja - 20, finch - 18(chtěl 19, ale to už patří boom), Nerous - 15 (chtěla 16, ale to už dal cejna).

Uzávěrka této soutěže je rovněž 31.7.2009, proto neváhejte a tipujte:-)

Ad program: - návštěva ZOO je jasná, další den výšlap na mloky, podplamatky atd. Kdo najde dendrobátku, dostane titul "podvodník roku". V sobotu večer pak posezení a fundovaná debata:-) a taky holky a růže a řemeny z kůže a každej si dělá co chce a může, znáte to... A ptáci na ruce, prancing pony, život, vesmír a vůbec. Faktem zůstává, že program si budem utvářet sami, zatím mám tip na pár dějotvorných postav, ale co zbytek, netuším:-)
Kdo přijede se špatnou náladou, bude donucen pozřít jednu toxicky významnou papričku z naší zahrádky, které samo beru s sebou k večernímu obžerstvení. Střezte se:-D

Prase:
Ne, tohle není soutěž typu "volba dívky/hocha roku", ale možnost jak si nacpat břicho. Několikrát zde bylo vyzýváno, abyste se vyjádřili, zda o selátko stojíte nebo ne, nicméně počet hlasujících by spočítal na jedné ruce vetrán z Vietnamu...přitom rovnice je to velmi jednoduchá - E = mc2. Jinými slovy, prase je relativní, aneb, není zájem, není prase;-)

WC
Taky tahle diskuze poněkud zapadla, jestli zapůjčit chem. WC nebo si každý bude muset řešit sám sobě sám. V tom případě polní lopatky s sebou! Platí to samé co u vepříka - nevyjádříte se = není zájem, není WC. Mě osobně je to relativně šumák, ale pro větší klid osazenstva bych to wC klidně půjčil a samo na něj i přispěju.

Y eso es todo, amigos:-)

:-D

Kdo najde dendrobátku, dostane titul "podvodník roku".

zatím mám tip na pár dějotvorných postav, ale co zbytek, netuším:-)

pochlub se

ad. prase a wc, kdyby náhodou oboje pak bylo, tak ten kdo se nevyjádří nebudu moci využít :-D a vyřešeno, jak psal Arutha, vyzvání k vyjádření tady bylo více než dost, každý sám svýho štěstí strůjce ;-) Tak já jsem předem pro oboje (lopatě se nebráním, ale do pece mě šoupat nebudete).

pochlub se

Něco jako Pochlubte se - dějotvorné postavy srazu? No, myslím, že to bude překvapení;-) ikdyž možná nijak velké.

lopatě se nebráním, ale do pece mě šoupat nebudete

Bacha na to, odkoukal jsem od krále Artuše fígl jak spolehlivě určit čarodějnici:-D

Jestli sem čarodejnice nevím (:-D) ale každopádně vás při nejhorším začaruji.

Něco jako Pochlubte se - dějotvorné postavy srazu? No, myslím, že to bude překvapení;-) ikdyž možná nijak velké.

Budeš pro nás mít kostýmy?

Tak si mi nasadil takovýho brouka do hlavy, že z toho začínám mít divoké sny... Př.: Slezina teraporadny si vesele sjíždí Ještěd na lyžích ve 2metrovým napadaným sněhu a každý účastník má sud piva na zádech... Ráda bych řekla, že moc koukám na TV, ale zřejmě trávím moc času na teraporadně :-) posedlost :-)

V sobotu večer pak posezení a fundovaná debata:-) a taky holky a růže a řemeny z kůže a každej si dělá co chce a může, znáte to... A ptáci na ruce, prancing pony, život, vesmír a vůbec.

Jak jsem již přislíbila - všechny Vás tam nafotím, takže pozor na mě, paparazzi bude v akci :-D

přiznej se, že ty v tom máš prsty

Já se zříkám veškeré zodpovědnosti, jsem jen ubohý spammer, který prudí lidi okolo:-) Nic nevím, nic nedělám, za nic nemůžu:-D
Ale pochop, kde by byl dnešní svět bez cenzury? Hrůza, děs, panika:!:

pravda, krokodyluv seznam platcu me zatim prekvapuje svou stagnaci...::) nicmene je videt, ze i na fotkach vypadam mladsi :-D

jinak-co se prasatka tyce-ja na nem netrvam, nicmene, kdyz bude, rada se budu podilet na jeho konzumaci...
WC by se asi hodilo, doma polni lopatku nemame, ale kdyby ji nekdo ochoten zapujcit, tak neni problem..

Tak nějaký zajímavý papričky jsem ochutnal u strejdy. Byly to prý druhý nejpálivější papričky na světě (jemná verze těch nejpálivějších) a myslel jsem, že umírám. Patnáct minut se bolest držela na téměř nesnesitelné mezi (přičemž jsem se to snažil zajídat chlebem, mlékem, medem...) a pak to pomalu začalo chladnout ]:). Doufám, že tam budou stejný!!! Já tam sice nebudu, ale ať si chovatelé užijou legrace...

zdar:-D to poradně se táhne fáma,že Pošuk nejede??error-restart byl rychle:-x,takže smůla budete to muset se mnou vydržet.
:-D:-D
k programu:
1.)Pořád se nemohu zbavit pocitu,že je to tu samý pseudo ochránce,žívých zvířat.Pro ty mám dobrou zprávu:-):-)to prase či prasata budou mít smůlu bud nyní a nebo později;-)
1a.)kdo se prostě nevymáčne do 30.7. má smůlu,at si peče papír&mouka:-D:-D:-D,zatím s prasetem sympatizují tuty lidi-přátelé a kamarádi Kd "Peklo"-osvěžovna,lidi co přijedou s Aruthou,Latrodectus mactans z Liberce:-D:-D,Brouk, Nerous pokud jsem na někoho zapoměl sorry pište sz dík
1b)stran prasátka je tu jediný problém??zda prdnout 40,ale tutu bych musel doma předpéct(na vsi jsme zařízený),nebo prásknout cca 2ks.po já nevím 15kg-25kg tuto je na vás
1c)hlavní opekáči budou já,gilamon,snbák:-D:-D
1d) tolik k praseti
další"obžerstvení"
1.navrhoval jsem vzít šutr a udělat vošousty,tuto by 0,1 asi zvádly???:-|
2.VELMI DŮLEŽITÉ:!::!: mohu vzít z domova chlazení,centrálu,mám sud P.U.taky hlavu,pak mám hlavu Louny,Radegast.
2a)tuto chlazení je "dodo"je stavěno i na 10litrů veselých kalíšků,a vejdou se tam "mouka&papír.Najo tím se jsem ti odpověděl k tomu co bude "zelený";-)zelený budu já pokud nepřijedeš:.(jinak sz)
2b)urychlovače-aby nám lepší táhlo:-D určo vezmu rychlokvašky a pak NZ(tuto není narození:-D)nějaké ty "jedůvky" papričky.
Volná zábava-tak na tu se těším nejvíc :-D:-D určitě bude sranda :-D:-D ad. těch Dendrobátek to byl výborný nápad.:-D:-D hlavně aby to nedopadlo jak minule v Pekle"jé to jsou krásný schrenki"málem jsem měl cardio::)::) příhodu

Pavle dvou selat je škoda, jedno se postupně taky propeče a rozhodně se celý najednou "nesežere". Když tak bych mohl vzít nějaký kuřata či králíky... ale aby se to vůbec snědlo. I když jak se říká, to by bylo aby Čech od plného stolu odešel....:-D a pokud ti co nepřivezou jídlo, přivezou pití, tak z toho vznikne akorát neskutečná žranice ;-)

No už jsi nám tu chyběl:-D
já už ti psal, za mě klíďo 1x40 kg, ale jestli se ti s tím nechce drbat, tak dvě maloučký selátečka...
Veselé kalíšky ti dovezu, ale 10 l ne:-D Ad zelenost - možná, až ochutnáš "barevný svět v hrsti" tak chytneš ještě tmavší odstín? Já jsem varoval, že zadarmo kůži nedám;-) takže se střeztež, srandisti...tohle překvapení si nechám až na slet.
Papričky jsou jasný, vidím, že tady je to sám zahrádkář:-)

Ad dendrobátky - to platí i pro mloky, to, že najdeš v českým lese kaiseráka, ti nesežeru:-D

Zdravím vás hošani a dámy. Kdyžtak mám doma naražeč na plzeňské (polské)3-[ pivko, takže ho klidně můžu vzít sebou. Jinak jsem samozřejmě pro prasce, když už jsem byl určen na to grilování]:). A to 40ti kg je dobrý, jen nevím, jestli nás tam nakonec opravdu nebude sedět pouhých 15-20. To by bylo škody. Jo a když čtu o těch dábělských chutích, tak v tom případě jsem i pro ten hajzlík. Je mi totiž jasný, že ráno si budu nadávat, proč já vůl si nedal na závěr zmrzlinu.

arutha-sleduj uro vyhrožoval,že nepojede:-Da najednou "mrtvý pták" a "ani punta už to nežere",tak nebudte lidi"co 8let chodili do první třídy ani jednou nepropadli":-D:-D a nějak se domluvme:!:,pokud se domluvíme na "mrvejch ptácích"já klidně vezmu 30ks.žádný market:-[,spáchám klobásy je mi to ukradený,ale věřte výrobky,tipu nastřílené ledo tříš(kvůli váze)jsem neměl už hodně dlouho a doufám,že nikdy na to nedojde3-[
ad.dendrobát-Uro ví moc dobře co jsou "schrenki":-D a story k tomu.protože tam byl;-)

Jj, je vidět, že se mu na sraz chce:-) já radši prase než "mrtvý ptáky" - jedno prase podle mě pokryje poptávku až až. Ty se beztak nacpeš hned na začátku buchtama a nebudeš ho jíst:-P Ad SZ - stačí na jak dlouho, prachy pořeším;-)

chce, ale stejně je to 50:50... snad aspoň na tu sobotu bych se urval. V neděli je to pro mne stejně takový, no nezajímavý, neb okolí Berounky znám jak své botky :-). Zajímavý lokality jsou i blíž Plzně, ale dostupný spíš po vodě ;-). Třeba příští rok uděláme vodáckej sraz...

Ty seš dneska v nějak moc dobrý náladě :-D, v pátek se klidně taky přidám. Peklo, tuto je diskuse sama pro sebe, víš jak to je, ale dorazím ne? "údolí kde se mluví jazykem jiného kmene" - tak to si vystihnul přesně sobotu kolem půlnoci. Ono tak bude práce asi dost - připravit ohniště, posezení, nějakou ... WC nebo půjčovnu na rýče :-D atd...

Za sebe můžu říct, že proti praseti v žádným případě nic nemám:-D A to samý platí i pro točený pivo.Jídlo sebou asi nepotáhnu, protože za 1. když bude vedro tak hrozí nebezpečí zkázy a za 2. v báglu budu mít nějakou tu kořalku, to je skladnější a za 3. když bude čuník, tak by to bylo nošení dříví do lesa;-)

dodnes mají někteří lidí babi na Uk

Něco jsem o tom zaslechl:-) sháním info kde se dá, znáš to...
ad sraz: uvidíme co letos a podle toho se zařídíme. jestli bude malá účast, tak napřesrok dám do placu spodní patro baráku + přilehlé pozemky a je vystaráno:))

Ne s fotákem, to se neboj, beru ho jen kvůli tobe ;-)

Mně na celý večer bude stačit jedno malý pivko a budu mít co dělat, abych ho vypila, záhadně jsem se odnaučila pít a že jsem piják byla :-D

Věř mi to se nestane... tak už je tady hodně sázek... co nabízíš, když budu střízlivá, při vědomí, stát no obou nohách a schopna fotit tak jak se sluší a patří? Nejsem tip, co by se hlídal, prostě to musí přijít samo ;-)

to se u vas pali lentilkovice???
zacinate me trochu desit..abychom ten sraz vubec prezili..:-) nicmene-ze vsech ruznych podobnych akci, kterych jsem se ucastnila, mam zkusenost, ze je mensi problem, kdyz je toho jidla a piti trosku min (dokoupit lze temer vzdy), nez kdyz se clovek druhy den vzbudi, je rad, ze je rad a ma dorazit pul prasete a pul sudu...tyhle detaily bych asi resila, az teprv bude jasne, kolik nas bude :-)
jen tak mimochodem, neni tady nekdo, kdo ma radeji vino nez pivo (piju oboji, ale kdyz si muzu vybrat, mam radsi vino...ale zase, kdyz by vsichni pili pivo, nebudu narusovat kolektiv)

Nene, Barevný svět v hrsti mě naučil syn našeho někdejšího ředitele na jedné firemní akci...není to právě žádná zabijárna a hlavně, není potom kočka, tedy alespoň já jsem neměl...no nic, já nevím zda na něj vůbec bude prostor:-)
Ad víno - já ho nemusím, ale kdyby byla vůle, dotlačím pár flašek Kagoru z Moldavy, to není ani víno, spíš sirup - 16voltovej:-)

pokud se mám taky přiznat k svému vyznání tak je to rozhodně pivo :) víno pouze v případě, že došlo pivo a není žádná možnost jak ho obstarat

chili papričky mám taky nějaké naložené, ale podle toho co tu čtu budou ty moje takové dětské....spíš pro novorozeňata :-)

jinak zkusím někde najít fotku a poslat jí, aby jste mě pak na srazu poznali a nenechali mě stát před branami ZOO

Honza

Tak co se týče mě ,,Tak pro prasáátko samosebou jsem ,, Jinak v mém případě vyhrává na plné čáře píívo ..;-):beer:
JInak ještě dotaz,když to tu tak plánujete,je v plánu i po skončení prohlídky,ubytování atd ... Zajít někam do hospůdky posedět?! Nebo se ide rovnou na tu louku ..??Já jen proto,abych měl dostatečnou zásobu pitíí ..:-D

zdar:-D jani ty nejedeš s Aruthou??? jinak zdar to poradně se táhne fáma,že Pošuk nejede??error-restart byl rychle,takže smůla budete to muset se mnou vydržet.

k programu:
1.)Pořád se nemohu zbavit pocitu,že je to tu samý pseudo ochránce,žívých zvířat.Pro ty mám dobrou zprávuto prase či prasata budou mít smůlu bud nyní a nebo později
1a.)kdo se prostě nevymáčne do 30.7. má smůlu,at si peče papír&mouka,zatím s prasetem sympatizují tuty lidi-přátelé a kamarádi Kd "Peklo"-osvěžovna,lidi co přijedou s Aruthou,Latrodectus mactans z Liberce,Brouk, Nerous pokud jsem na někoho zapoměl sorry pište sz dík
1b)stran prasátka je tu jediný problém??zda prdnout 40,ale tutu bych musel doma předpéct(na vsi jsme zařízený),nebo prásknout cca 2ks.po já nevím 15kg-25kg tuto je na vás
1c)hlavní opekáči budou já,gilamon,snbák
1d) tolik k praseti
další"obžerstvení"
1.navrhoval jsem vzít šutr a udělat vošousty,tuto by 0,1 asi zvádly???
2.VELMI DŮLEŽITÉ mohu vzít z domova chlazení,centrálu,mám sud P.U.taky hlavu,pak mám hlavu Louny,Radegast.
2a)tuto chlazení je "dodo"je stavěno i na 10litrů veselých kalíšků,a vejdou se tam "mouka&papír.Najo tím se jsem ti odpověděl k tomu co bude "zelený"zelený budu já pokud nepřijedešjinak sz)
2b)urychlovače-aby nám lepší táhlo určo vezmu rychlokvašky a pak NZ(tuto není narození)nějaké ty "jedůvky" papričky.
Volná zábava-tak na tu se těším nejvíc určitě bude sranda ad. těch Dendrobátek to byl výborný nápad. hlavně aby to nedopadlo jak minule v Pekle"jé to jsou krásný schrenki"málem jsem měl cardio příhodu

Tak na prase se těším, to jen souhlasím, WC bude asi zapotřebí, nějaký plech s buchtou dovezu, snad mi to řidič za jízdy nesní :-D, a tipuji si, že přijede tak 13 0,1. Jen abyste nepřivezli toho chlastu moc, nic se nemá přehánět a abyste si to nevezli zas zpět :-D:-D:-D

ty jsi nečetla tuto vid???takže znovu jen pro tebe:-D
zdar to poradně se táhne fáma,že Pošuk nejede??error-restart byl rychle,takže smůla budete to muset se mnou vydržet.

k programu:
1.)Pořád se nemohu zbavit pocitu,že je to tu samý pseudo ochránce,žívých zvířat.Pro ty mám dobrou zprávuto prase či prasata budou mít smůlu bud nyní a nebo později
1a.)kdo se prostě nevymáčne do 30.7. má smůlu,at si peče papír&mouka,zatím s prasetem sympatizují tuty lidi-přátelé a kamarádi Kd "Peklo"-osvěžovna,lidi co přijedou s Aruthou,Latrodectus mactans z Liberce,Brouk, Nerous pokud jsem na někoho zapoměl sorry pište sz dík
1b)stran prasátka je tu jediný problém??zda prdnout 40,ale tutu bych musel doma předpéct(na vsi jsme zařízený),nebo prásknout cca 2ks.po já nevím 15kg-25kg tuto je na vás
1c)hlavní opekáči budou já,gilamon,snbák
1d) tolik k praseti
další"obžerstvení"
1.navrhoval jsem vzít šutr a udělat vošousty,tuto by 0,1 asi zvádly???
2.VELMI DŮLEŽITÉ mohu vzít z domova chlazení,centrálu,mám sud P.U.taky hlavu,pak mám hlavu Louny,Radegast.
2a)tuto chlazení je "dodo"je stavěno i na 10litrů veselých kalíšků,a vejdou se tam "mouka&papír.Najo tím se jsem ti odpověděl k tomu co bude "zelený"zelený budu já pokud nepřijedešjinak sz)
2b)urychlovače-aby nám lepší táhlo určo vezmu rychlokvašky a pak NZ(tuto není narození)nějaké ty "jedůvky" papričky.
Volná zábava-tak na tu se těším nejvíc určitě bude sranda ad. těch Dendrobátek to byl výborný nápad. hlavně aby to nedopadlo jak minule v Pekle"jé to jsou krásný schrenki"málem jsem měl cardio příhodu

vymýšlel taky někdo plán B, pokud bude týden v kuse lejt, tak se na těch loukách neprojde, nebo plán C až začne lejt v sobotu - sedět turch u ohně v dešti taky nebude každýmu po chuti. Nechci urazit, ale "zhýčkaný měšťák" tohle asi neustojí či minimálně bude remcat a nadávat...

Mě to nevadí, klidně tam budu sedět i v dešti, jenže pokud by se šlo do hospůdky co pak s tim prasetem? A jako Plzeňákovi je mi to úplně jedno, ale nedovedu si představit promoklý morováky jak jdou v neděli někam na túru. Vždycky v tomhle období jezdíme na Berounku a pravidelně nás nějakej déšť zastihne... Si říkáte, ten Uro, pesimista, ne ne spíš realista :-)

Tak, pokud budou pár dní předem nějaký zběsilý předpovědi počasí, tak se ještě dá leccos dělat, třeba zrušit prase a objednat hospodu a v podstatě i suchý spaní za nějaký bakšiš, ale pak se musí jít do hajan víc organizovaně, takže doufejme v ty lepší rozmary počasí, pokud bude jen nějaký občasný mrholení, tak to snadno vydržíme a ve stanech bude sucho.

Náhradních řešení je hromada:

1. nejjednodušší - celta, v té vydržíš sedět v dešti klíďo pár hodin a nepromokneš
2. uklidit zbytečné přebytečné oblečení aby nepromoklo, hned je sraz zajímavější...
3. párty stan
4. zalízt do stanu, přitulit se ke, ehm, spacáku a je klid...

A další si jistě domyslíte sami;-)

momísku:-D absence prasátka nebude,ale pokud ti jde dobře pařit,tak by asi nebyl problém upéct nějaký dom. výrobek:-p tak jak jsme na tom???ne žepoběžíš za babi,babi upeč tuto neplatí a já ti poznám věř mi??Napadlo mi udělat,soutěž o nejdobřejší buchtu ,koláče apod.Já už už svojí favoritku mám a to dost těžce:-p:-p

Bohužel, po dnešním dni musím, ač nerad oznámit, že srazu se na 80% nezúčastním, mrzí mě to. Lidi "z auta" tudíž budou muset hledat náhradní dopravu, omlouvám se. Pokud by byla změna k lepšímu, dám samozřejmě vědět.:-(

Pavle, Pavle Pavlíčku... přemýšlela jsem, že bych také udělala buchtu, ale obávám se, že večer jak by začal, tak by zároveň zmlkl... ale rozhodla jsme se, že přivezu bábovičku písku a udělám bábovku přímo na místě :-)

mates RR-ty pojedeš na slet???nebo jak to myslíš??Co takhle když už pojedeš na slet poradny přivést nějaký dar???někdo přiveze prase,babi buchty(pečené),moravácí veselé kalíšky a co nás čeká od tebe? nepřemýšlej už to dávno vím:-D ty nám všem účastníkům sletu přivezeš něco z domácí "palírny"CD,nebo se pletu?jéé to by jsi byl hoodný:-p

Tak ještě unesem pepého a při nejhorším i pošuku, pokud bude dělat srandičky, svázat, šoupnout do pytle, uložit do kufru a už se jede.

:x:jen ne do kufruuuuuu:-D.Už nějak si ani nepamatuju,jak se jezdí jako spolujezdec,natož kufrojezdec:-D.Toto jsem prováděl už před mnoha lety(ale uvnitř pytle ještě nikdy teda):-D.

Zapomínáš na to, že ve hře je ještě pošuk a snbák :-) přátelé prasátka :-) a to nemluvě o otm, že se musí jako účastník pipočítat krokodýl... pozor pozor všichni, chce to řádně pročítat vlákna a nenechat s enachytat ;-)

snbáku-tak takhle nee:-D:-D aby bylo jasno,viz vlákno co jak bude??ad.....přátelé a kamarádí Kd Peklo-osvěžovna,ty jsi už dávno na černý listině,taky jsem počítal s tebou i s jinou spoluprácí,ale díky málu účastníku na to kašlu:x:značka"dva rukávy by ti byli málo"je snad jasná;-);-)a ze smečkou tj 2ks.nic neuděláš:-D jedině sud s vodou a ten kolikrát nepomáha,co by jsi taky o veteránu z práce:-D

Já ještě sháním další lidi, když to vyjde a podaří s mei je "ukecat" tak by měla jet Rhiana se svou polovičkou, Keisy a ještě jedna super kámoška (tady už dlouho nebyla) ale pro některé je známá (má terakroužek v Liberci pro děti) + já a drahá polovička, takže ještě hlavy nevěšte, 25.7. budu vědět více,ale účast vládkyně terakroužku mi byla dnes potvrzena.

Su celej den v práci, takže nevím koho byste hledali doma, nehledě na to, že "dům v bažinách" je jen na podrobnějších mapách:-D No a nepotěším vás, co se srazu týká, budete to tam muset se mnou vydržet:-D Ach, jsem tak průhledný, až běda:puff:

Jo, tudíž auto platí, už jsem si i naplánoval trasu, budu brzy kontaktovat účastníky ohledně místa a času vyzvednutí.

Njn, není nad kamarády a solidní GPS, že?:-) Tak tam pozdravujte psy a ostatní, ale zvonek nefunguje, tak musíte pořádně troubit v multikáře, ať o tom ví celá ves;-) Už to vidím večer - tyjo bylo tady ňáký divný auto, troubilo před barákem a pak zas odjelo:-D

arutha no ja dorazim mozna i vlakem preci jen pres 200km jet po flamu :-Dvěrim ze nekdo udelate poradnou reportaž jak to tam probihaloa hlavne vypadalo moc se tesim ale mrzi me ta mala ucast verim ze boom tak prijede s pocetnou ekipou at ta flaska je trochu napinava kolik tam bude tech 0,1 arutha tesim se na spolecne pivko

Ad nízká účast - nebude zdaleka tak nízká, jak se jeví podle info vlákna, a ikdyby, má to své výhody - úzký kolektiv lépe spolupracuje:-)
Jinak jsem nucen pod tlakem reportérů vydat následující tiskové prohlášení: Na srazu se budu chovat slušně, distinguovaně a vše jen zpovzdálí pozorovat:))

No, ještě existuje jeden scénář, že ti bude odebrána paměťovka, fotky nahraju k sobě, zcenzuruju, naházím na rajče a dám sem odkaz;-) Ale při svém slušném chování to nejspíš nebudu potřebovat:-)

Tak zase - kuchaři by byli, gilamon, SNBák co do prasete, sličné děvy pak co se buchet týká, věštce zastane Pošuk, to je jasný, no tak to holt asi budu muset vzít na sebe:-) no nic, obraťme list...
boom: ještě nejsi na srazu, ani jsme si neťukli krýglem a už seš pod stolem? No, čekal bych víc:-P