Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kudlanka žere mrtvolky..?

Dobrý den, zajímalo by mne, jestli máte někdo zkušenosti s kudlankami.. Já je chovám už asi rok, podařilo se mi rozmnožování, výchova mladých, krmení od miminek(samozřejmě bylo nespočetně úhynů), ale nikdy se mi nestalo, že by kudlanka žrala mrtvé červy nebo cvrčky (po zkušenosti, kdy mi jednu kudlanku sežral červ, už jim stříhám hlavičky, nebo je půlím - dokud se mrskaj, tak je kudla chce, potom už ne). Byla jsem docela nešťastná, když jsem viděla, že si jedna kudla poranila chytací nožku a nemohla tedy žrát, ale dnes, když jsem se dívala, měla nafouklý zadeček, jak kdyby sežrala minimálně jednoho cvrčka. Takže buď žere mrtvé, nebo se nějak záhadně nafoukla...

Ano, chov gastrik není vubec složitý. Já jen reagovala na to, že si mám radši pořídit rybičky. Ostatním, kteří radili jsem poděkovala a děkuji ještě jednou, na vás to nemělo vůbec padnout.

zdar:-DSphodromantis gastri -pokud ti jde o ty rybičky,psal jsem to tam jako potravu páč jsi nevyjádřila:-D:-D dále psala jsi,že máš dohromady 15ks.proto jsem vycházel s toho společného chovu:-D:-D:-D,ale tobě se asi do krámu hodí to co potřebuješPořádně nečteš,protože ti hodně věcí uniká.
1.Nejsem Harry Potter,taky doma nemám věšteckou kouli,a nečumím za roh aby, si snad 1000věci domyslel
2.fixa-v každém civilizovaném světě se ten fix používá páč se lehko přijde jak to je.mnoho věcí se tím dá uspíšit nebo naopak pozdržet.

ps-rybičky žerou běžně kudlanky :-D no nic.jedem dál:-D pošuk

nápodobně, taky si neumím věci domýšlet, omlouvám se tedy. S tou fixou, kudlanky mám očíslovaný a "pojmenovaný", do kalendáře si píšu, kdy se mi která svlíkla a jestli se zranila, případně špatně uschla, spadla, nebo umřela. To, že nevím, jestli je ve čtvrtým nebo v pátým, je tím, že nevím, v kolikátým byla, když jsem ji dostala od bývalého. Vím, kolik svleků prodělala, když byla u mne, ale nevím, kolik, když byla pryč.
S těma rybičkama jsem to špatně pochopila, nebudu už na to reagovat, omlouvám se a doufám, že je vše ok:)

Nečteš, nevíš:-D Ale ta lokalita je bomba:-) Tak aby bylo jasno, 15.8. brzy ráno zastaví u vašeho domu felicie s podivným člověkem uvnitř, budeš naložena, po cestě vyzvednem ve Štern. GG a pak hurá do Plzně. Stan s sebou:!: Jinak můžu nabídnout svůj, jelikož asi nebudu spát, ale nevěřím, že žádnej doma nemáš.

mám návrh na zlepšení TP: potřeboval bych smajlíka co si mne spokojeně ruce:))

Ale samozřejmě, že čtu a o sraze jsem věděla, ale nenapadlo mě, že se počítá i s nováčkama :D Stan mám mimochodem, ale díky za nabídku :) Mám se opravdu začít bát? Podle toho, co jsem se dočetla od Pošuka a spol. mám o sebe docela strach.. takže krom stanu, spacáku a pár pivek mám vzít i pepřák?:-D

No, ještě mám tři dny na to se uplně rozmyslet a případně poslat prachy, ne? Musím nejdřív zkontrolovat, kolik mi zbývá peněz na účtě a spočítat, kolik si můžu dovolit utratit, ale každopádně jako nápad se mi to líbí a docela bych i ráda jela, vzhledem k tomu, že jsem dlouho nikde nebyla a dlouho nikam nepojedu zase. Každopádně nikoho z vás neznám a já se cizích lidí docela bojim, jsem nekomunikativní, nespolečenská a hrozně moc toho vychlastám, než začnu mluvit :-D:-D