Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Sraz Teraporadny 2009 IV. - spam vlákno

Nekamenujte mě, upřímně doufám, že tohle vlákno už vydrží v rozumné délce až do srazu (njn, jsem naivní) a tím pádem je poslední:-)

Troška rekapitulace:
Soutěž:
Při příležitosti srazu jsem vypsal soutěž o nejpřesnější tip konečného počtu účastníků. výherci bude patřit lahev nefalšované vesnické slivovice.
Zatím se tipovalo takto:
Arutha - 73, SNBák - 45, boomslang - 35, brouk - 25, Pošuk - 21, HB - 40, leny - 50, cejna - 33, Iveta - 37, Melda - 27, zfhk - 26, drumking - 36 (chtěl 35, ale to už dala boom), Nerous - 38, naja - 43, finch - 59, Fjčkář - 29, Zamenis - 24, Šnek - 31, Bazilišek zelený - 24.

Uzávěrka soutěže je do 31.7.2009. do té doby můžete tipovat, stačí napsat svůj tip do vlákna.

V návaznosti na tuto soutěž se dal slyšet zfhk, že odmění lahví bohemky toho, kdo nejlépe odhadne konečný počet 0,1 na srazu.
Zatím se tipovalo:
Arutha - 21, boomslang - 19, drumking - 22, Fjčkář - 12, cejna - 15, naja - 20, finch - 18(chtěl 19, ale to už patří boom), Nerous - 16 (chtěla 15, ale to už dal cejna), Zamenis - 4, Iveta - 13, Šnek - 11, Bazilišek zelený - 12, Pošuk - 11.

Uzávěrka této soutěže je rovněž 31.7.2009, proto neváhejte a tipujte.

A je třeba si uvědomit, že výhru si můžete převzít pouze osobně na srazu, nebudete-li přítomni, dostane ji následující nejbližší tip. Tak se laskavě hlašte, ať ta účast za něco stojí. Jako když už jedu já, tak to nemůže být problém pro nikoho:-)

A vůbec:
El cerdo y el baño ha expresado sólo unas pocas personas. Cerdo, obviamente, porque tan poca gente es generalmente conocida. No tengo idea de cómo será el baño, pero no me importa. Entre otras cosas, parece que para reunir una mayor cantidad de chile, por lo que se alegre. Además, he preparado dendrobates en el concurso para el impostor. Utilizar Google traductor o se quejan de que vaya usted quería.:))
[mod]Je po akci,založil jsem nové vlákno a zamykám. (Melda)[/mod]

Lidi vidle na krtka mám a jen mě napadlo, budou tam nějaké pytle na odpadky? Toto je směřované hlavně Ondrovi. Mám jich doma pár, tak je můžu naložit. Nebo tohle máš na místě nějak zajištěné? Další věc je třeba sekera, bude na místě, berete někdo? Pokud vás napadá něco, co by tam mohlo chybět a nemáte na to už místo, tak já můžu ještě něco naložit. Vezu sud a vidle na toho čuníka, takže nějaké místečko na drobnosti ještě bude;-). Sice pošuk myslel určitě na vše, ale může se stát, že na něco on nebo já zapomeneme. Takže pokud má kdokoliv z vás nějaké připomínky a nápad na věci, které by mohly chybět, tak sem s tím, než na místo vyrazíme. Začnu balit okolo 17.00, takže do té doby můžete vkládat připomínky. Prosím vás jen důležité věci;-).

Já teda nějaký pytle koupím, ale pokud máš nějaké doma, klidně je ven, bordelu nadělá 60 lidí dost... Jinak Pošuk bere motorovku, tak předpokládám, že se u něj najde i sekyrka a rýč (polní lopatka ap.) a nic jinýho snad netřeba. Jinak rýč když tak někde seženu.