Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Sraz Teraporadny 2009 IV. - spam vlákno

Nekamenujte mě, upřímně doufám, že tohle vlákno už vydrží v rozumné délce až do srazu (njn, jsem naivní) a tím pádem je poslední:-)

Troška rekapitulace:
Soutěž:
Při příležitosti srazu jsem vypsal soutěž o nejpřesnější tip konečného počtu účastníků. výherci bude patřit lahev nefalšované vesnické slivovice.
Zatím se tipovalo takto:
Arutha - 73, SNBák - 45, boomslang - 35, brouk - 25, Pošuk - 21, HB - 40, leny - 50, cejna - 33, Iveta - 37, Melda - 27, zfhk - 26, drumking - 36 (chtěl 35, ale to už dala boom), Nerous - 38, naja - 43, finch - 59, Fjčkář - 29, Zamenis - 24, Šnek - 31, Bazilišek zelený - 24.

Uzávěrka soutěže je do 31.7.2009. do té doby můžete tipovat, stačí napsat svůj tip do vlákna.

V návaznosti na tuto soutěž se dal slyšet zfhk, že odmění lahví bohemky toho, kdo nejlépe odhadne konečný počet 0,1 na srazu.
Zatím se tipovalo:
Arutha - 21, boomslang - 19, drumking - 22, Fjčkář - 12, cejna - 15, naja - 20, finch - 18(chtěl 19, ale to už patří boom), Nerous - 16 (chtěla 15, ale to už dal cejna), Zamenis - 4, Iveta - 13, Šnek - 11, Bazilišek zelený - 12, Pošuk - 11.

Uzávěrka této soutěže je rovněž 31.7.2009, proto neváhejte a tipujte.

A je třeba si uvědomit, že výhru si můžete převzít pouze osobně na srazu, nebudete-li přítomni, dostane ji následující nejbližší tip. Tak se laskavě hlašte, ať ta účast za něco stojí. Jako když už jedu já, tak to nemůže být problém pro nikoho:-)

A vůbec:
El cerdo y el baño ha expresado sólo unas pocas personas. Cerdo, obviamente, porque tan poca gente es generalmente conocida. No tengo idea de cómo será el baño, pero no me importa. Entre otras cosas, parece que para reunir una mayor cantidad de chile, por lo que se alegre. Además, he preparado dendrobates en el concurso para el impostor. Utilizar Google traductor o se quejan de que vaya usted quería.:))
[mod]Je po akci,založil jsem nové vlákno a zamykám. (Melda)[/mod]

loading...

zdar:-D člověk tu jeden den není a už se tu dějí věci;-)nechápu co se kde "kšeftuje" v tutom vlákně,ale Arutho:-D:-D proč jsi udělal 4??ty jsi chtěl zamést stopy???::)::)smůla nezameteš:-p:-p jsou tu lidi co to bedlivě sledují.Prosím už nech Boom,protože já už to mám dávno vymyšlený jak předejít bulváru:-D jinak se začínáš lepšit,jak tak sleduji a piluj bude to potřeba8-)8-)

Pošuk psal v jiném vlákně:

zdar mates já toho troubu klidně unesu,podstatně hůř jsi na tom typrotože pokud pojedš na slet(a rád tě uvidím)máš problémrotože budeš muset vypálit něco z domácí"palírny"pro všechny učastníky sletu jako dárek.Každý tam něco veze,tak bud chlap a překvap nás.co tě schválně napadlo pod studenovodními krokouši????

No nevim, každej něco veze, jo? Já teda o ničem nevím:-P

MatesRR: hele tak dojedeš nebo ne? V zápisu zatím nejseš, tam ale bohužel je jenom 14 ks, z toho 0,3:-/

Tak děti, máme tady novou soutěž pro řidiče a to "Saving private MatesRR & bringin' him to meeting" aneb kterak dostat MateseRR na sraz. Je ze Dvora Králové a já vidím možnosti následujícně:

1. někdo kdo bude projíždět okolím ho nabere po cestě
2. Mates dojede do Prahy, kde ho můžou nabrat následující:
a) já, ale už mám plný auto, musel bych půjčit tranzita
b) boomslang, jestli teda už ví co a jak
c) zfhk, pokud pojede autem
d) Lachesis a spol., jedou tuším z Brna, takže je to jen o domluvě

Prosím aby se k tomu někdo ochotný vyjádřil s tím, že nemá problém ho nabrat, jinak zítra volám do půjčovny pro mikrobus:-D

PS: odměnou vám budiž něco z domácí palírny:-D

mates jsi můj kůn proto ti poradím. nějak se doprav do hradce odtud ti jede vlak do prágru cca každou hodinu. pak už jen"Vávro na Plzen" a cena???jsou prázdniny takže poku dneskočíš do IC a rychlíku ,ale spěšnáku jedeš z Hradce do Plzně 124Kč:!: krokouše už neřeš :-D možná pokud se budeš slušně chovat něco ti ukážu ad,studenovodních krokoušů:-)note beru s sebou:-D

To je dobrej tip:!: Vážně přemýšlím, že bych se taky dopravil do Hradce a jel na sraz za 124,-Kč:-D ad mates - chce to jenom se odhodlat, tak už nehraj bardotku a pošli zápisný a posléze přijeď. a když tě nikdo nenabere, tož na kole je to coby šutrem dohodil;-)

Ahoj lidičky. sice jsme ještě neposlali peníze na registraci, ale jedem určitě posílat budem tento týden. Jsem řidič a máme ještě 2 místa volné tak kdyby někdo nemohl sehnat odvoz tak písněte. jsme z Prahy a rádi někoho svezem. tak kdyby byl zájem písněte. s pozdravem Tommík a Sarry

Nepřítel neumí španělsky a francouzsky? to je dobré vědět:-D Já bohužel francouzsky jenom na půl a španělsky na čtvrt, musím trénovat s překladačem:-D Nicméně nepřítel hovoří docela slušně jazykem kmene z údolí:-D

Taky by si to někdo mohl vysvětlit jako"šifru"

Není nad to, když se člověk u počítače vzdělává, akorát to chce něco lepšího než google tranductor:-D

Tak, aby bylo jasno - jménem sdružení "přátelé domácí pekárny" je mi ctí vyhlásit nultý startovací ročník soutěže O nejlepší buchtu srazu TP. Než zas budete mít vtipné poznámky, upozorňuji, že termínem "buchta" je v tomto případě myšlen výrobek, pochutina, mnohému muži velmi blízká;-) Prostě koláč, buchty, "studený buchty", dorty atd....
Zúčastnit se smí pouze 0,1. Soutěžní výrobek je potřeba dopravit na sraz, kde bude "odbornou porotou" skonzumován a posouzen po všech kvalitativních stránkách:-D

Zatím máme dvě soutěžící:
1. Nasazenou jedničku světové extratřídy, Ivetu
2. Silnou konkurenci v podobě Jany B.

Další soutěžící:
Zatím je to holky na bázi dobrovolnosti, ale jestli se do konce měsíce nepřihlásíte, zavedeme to jako povinné:-DTož tak:-D

Odměna:
odměnou budiž vítězné dámě dobrý pocit, nějaký hezký titul co si ještě vycucám z prstu anebo si musí o nějakou motivaci říct (ikdyž dostatečnou motivací je jistě oblažit odbornou porotu:-))

No, zatím je to takový nástin, aby měly holky dost času nastudovat recepty:-D Ad porota: předsedat bude ctihodný pan Pošuk, znalec a odborník světového formátu. Dále pak já, jelikož budu zastupovat porotce z Moravy a dohlížet na nestrannost:-P A jinak kdo se přihlásí. asi by to měli ochutnat všici, ale to by zas baby musely dělat aspoň tři plechy:-D

Jana B.: no já mám ještě relativně funkční paměť a tuším, žes zde "vyhrožovala" nejen žmolící buchtou, ale i tekutou, kvůli které zařizuju do auta chlazení:puff: Tak teď je to akorát ofiko, neboj, ve vší nestranosti máš zatím minimálně stříbrnou medaili:-D

A zbytek ženských přestat tlachat, začít pátrat po receptech. Babičky určitě budou rády, že jste si na ně vzpomněly a dají vám jich stoh:-P

Jinak jsem pochytil v sousedním vlákně kterak se naja dotazovala na buchtu a závěr je jasný, počet soutěžících se rozrostl:-D
Takže: Iveta, Jana B., boomslang, naja

Začínám se mooc těšit:-D

Bomba! Máme další soutěžící, sp.gastrica a já vím co přiveze a teď už se fakt těším jak malej kluk. Vzhledem k tomu, že jede se mnou autem (podobně jako Jana B.), je možný, že na sraz dojedou jenom "kousky pro porotce" :-D

Arutha já se ptala jestli to platí pro každou ženu::)? Ja to mile ráda vzdám dopředu:-D:-D. No i když poslední domácí pizza byla mňam. To ale neni buchta:-/?Bábovku ,bublaninu,perník, dál jsem se nedostala proto že to musím baštit sama,tak radši nepeču. Uvidím co se dá dělat:-D:-D:-D

No tak ženský,chce to trochu fantazie a receptů od babiček,jak píše Arutha.I když mě stačí dávivá piškotová bábovka,tak ta,která přiveze mraky nebo střechu,tak vyhrává.A tímto se oficielně a velice rád hlásím jako porotce,i když vepřová panenka z krtka je nenahraditelná :-)

Nemůžeš být zároveň soutěžící a porotce v jednom, to by nebylo fér:-P Navíc je tato soutěž ostře šovinistická a porotci můžou být jenom 1,0, nic ve zlým;-)

PS: hlavně mě lidi neberte moc vážně;-)

zatím je to ve fázi hecu a dá-li Bůh, tak to v ní i zůstane

Smula ;-)

Navrh c. 1 - soutez o nejlepsiho utopence, vzhledem k tomu, ze spekacky uz taky nejsou co byvaly, priklanela bych se k navrhu c. 2
Navrh c. 2 - soutez o nejlepsi nakladany hermelin. Rada ze zde pritomnych panu ukazala byti uspesnymi pestiteli palivych papricek, myslim, ze by se to mohlo ujmout. Takze panove - hura do prace at jsou hermelini pekne ulezeli...
Timto se zaroven hlasim jako ochutnavac :-)
Jinak ad tipovacka - 28 lidi, 10 x 0,1

Tak jsem nakoupil speciální hermelíny a jde se na to:)) Utopenci dokud nejsou aspoň tři týdny tak to nestojí za nic...a když ze soutěže třeba nic nebude nevadí, myslím, že pár hermelínů se spotřebuje vždycky;-)

když víš kde máš koupit špekáčky

mne to rikat nemusis, mam strejcka reznika...ale co ostatni co to stesti nemaji, ze...

Jěště dotaz ten sýr musí být Hermelín???

OK, rozsiruju na nakladany jakykoli syr. Od plisnaku, pres prirodni, kozi, kravske, ovci, smradochy, pivni a ja nevim jake jeste...
ted uz jenom domyslet cenu pro viteze, ovsem to necham asi na jinych.Ja si jen vychutnam ty syry :-)

zdar:-D[b]konec srandy:-p
1.dnes v 24:00 končí připomínky a.d.sletu jídla,pítí,apod.Pokud to někomu nedocvaklo v návrhu byl třeba grill,kámen na vošousty(pro cizence-cmunda,bramborák),byly tam i ryby a Uro nabízel "ani Punta to už nechce","mrtvé ptáky"a bylo tam i mnoho jiných alternativ.
2.soutěž buchta:-D
2a)Iveta-jsem v tom nevinně,tuto vymyslel Arutha:))ale byl to dobrý nápad,takže laides pečte až se z vás bude kouřit
2b)nevím kdo mi dosadil do poroty,ale beru to:-p
2c)žádný strach o zdraví porodců,jsem po celkové Go chrupu tak to určitě zvládnu:-D
2d)nápad-myšlenka pod pojemem "buchta" je třeba i štrůdl(závin),ale na slano.Dobrá rada:-D"trkací&česněk,niva" zabalit,nahoru kmín a sůl ve velikosti (mladší brácha kostkového cukru)no tuto je něco už to vidím live;-)
2e)Výhra pro nejlepší kuchařku(tuto nejni Šmejky):?:
První cenu:mi jen napadlo zbavit se doma něčeho čemu se říká"popelnice"ještěrky co sežerou vše a mají modrý jazyk:-D
Druhá cena "něco z Pošuko domácí palírny myší"dle výběru:-p
2f)pokud by bylo kuchařek více asi bych udělal dvě samostatné kategorie, aby to bylo fér. Jedna by byla"laides&village" a druhá "B20"
3.musím bez pochyb přiznat,že jsem s "protiútokem počítal",nechci se vymlouvat(vím ,že blbá výmluva je lepší,jak žádná).ale za 14dní se toho moc vykouzlit nedá
4 takže tak Pošuk:-D

Jana B.: To napiš po 22. :-D a do rána to někdo musí smazat:-D

Pošuk: hezkys to vymyslel, akorát s tím sponzoringem si mě dostal, no asi vymyslím nějakou univerzální odměnu za účast v soutěži "buchta" a titul + ještěrku si odnese opravdu jen ta nejlepší;-)
A jinak za 14 dnů se toho moc neuleží, ale právě proto jsem nakoupil "speciální" hermelíny a pár fíglů jak to popohnat je taky...ale nechce se mi věřit, že bys je neznal:-P

Jako nevím, Pavel vyhlásil termína nikdo nic:)) já se pro sichr o krtka hlásím znovu, mrtvý ptáky nebrat a Punťu taky ne:-D

Ad teď se všichni lekli - to by muselo být něco mnooohem horšího aby se toho Moravák zalekl:-P

Tak jenom ať je trochu přehled:

Soutěž č.1:
Při příležitosti srazu jsem vypsal soutěž o nejpřesnější tip konečného počtu účastníků. výherci bude patřit lahev nefalšované vesnické slivovice.
Zatím se tipovalo takto:
Arutha - 73, SNBák - 45, boomslang - 35, brouk - 25, Pošuk - 21, HB - 40, leny - 50, cejna - 33, Iveta - 37, Melda - 27, zfhk - 26, drumking - 36 (chtěl 35, ale to už dala boom), Nerous - 38, naja - 43, finch - 59, Fjčkář - 29, Zamenis - 24, Šnek - 31, Bazilišek zelený - 24, JaBula - 28.

Uzávěrka soutěže je do 31.7.2009. do té doby můžete tipovat, stačí napsat svůj tip do vlákna.

Soutěž č.2:
V návaznosti na tuto soutěž se dal slyšet zfhk, že odmění lahví bohemky toho, kdo nejlépe odhadne konečný počet 0,1 na srazu.
Zatím se tipovalo:
Arutha - 21, boomslang - 19, drumking - 22, Fjčkář - 12, cejna - 15, naja - 20, finch - 18(chtěl 19, ale to už patří boom), Nerous - 16 (chtěla 15, ale to už dal cejna), Zamenis - 4, Iveta - 13, Šnek - 11, Bazilišek zelený - 12, Pošuk - 11 (9, 11 i 10 už jsou obsazený), JaBula - 10.

Uzávěrka této soutěže je rovněž 31.7.2009, proto neváhejte a tipujte.

A je třeba si uvědomit, že výhru si můžete převzít pouze osobně na srazu, nebudete-li přítomni, dostane ji následující nejbližší tip.

Soutěž č.3:
Přátelé domácí pekárny aneb "buchta srazu". Soutěžící 0,1 dají svůj kulinářský výrobek napospas odborné porotě, odměnou jim budiž něco, co ještě vymyslím a vítězce pak ještěrka s modrým jazykem a pošuk myši:))
Soutěžící (dobrovolné:-D):
Iveta, Jana B., boomslang, naja, Sp.gastrica, JaBula
Porotci: Arutha, Pošuk, SNBák

Obě kategorie jsou stále otevřené;-)

Soutěž č.4:
Na revanš se nám pokoušejí 0,1 pomstít úkolem stvořit nakládaný sýr na 150 způsobů. Odměna zatím nejistá:))
Soutěžící: Já, asi i Pošuk? Na zbytek se čeká...
Porota: zatím jenom JaBula, to je dobře, bude stačit malá porce:))

A to je vše, přátelé...mám takovýho tušáka, že zlovolné 0,1 nakonec vymyslí něco mnohem rafinovanějšího než hermelín:-P

zfhk:

arutha ja a plesoun jdem do poroty o buchtu ts.mozna bude i pohar pro viteze

Tak se nezapomeň taky přihlásit na sraz TP, páč jestli mě oko neklame, tak zatím nejsi zpoplatněn, tudíž ani přihlášen, tudíž ani na seznamu, tudíž ani porotce...

P.S.: jinak je mi celkem divné, že jsem se neocitl v žádné porotcovské komisi, to mě trochu deprimuje...

Ne krokodýle, bude to tím, že jsem psal, že porotci se musí dobrovolně přihlásit;-) Když nevím kdo se hlásí, tak z něj hned tak porotce neudělám...tak samo jestli chceš, místo se najde...

Tak já na posezení, když s mei chce (což je často) spapkám celý grilovaný kuřátko, talíř segedinu - celá šiška houskového knedlíku a mohla bych pokračovat :-D a nepřibrala jsme ani kilo pohybuji se stále na svých 44-45kg :-)

Můj sen to rozhodně není, tolik věcí se mi líbí, ale pro svoji postavu si je nemůžu pořídit, protože to na mě visí :-( narážky typu... hm anorektička.... no teda nic moc, co Vám budu povídat... No jo my žensklý jsme pořád s něčím nespokojené :-D

Koukám včera jsem tady zaspala takovou pěknou diskuzi, kruciš.... buchta bude, recept tajný :-D a ráda bych byla jako porotce, je všeobecně známo, jaký jsme jedlík, tak do začátku na chuť ochutnávka sýrů :-)

pod slovem dobrovolnost jsem si az donedavna predstavovala neco zdibec jineh

Některé věci se zdají být jinak:-D Samozřejmě kdybys hoodně moc protestovala, tak tě smáznu, ale zas kdybych to nechal úplně na bázi dobrovolnosti tak posuzujem dvě soutěžící;-) Pevně věřím, že se ráda a dobrovolně zúčastníš:-)

Lidi hlavně řádně sledujte klik už je holek přihlášenejch a bedlivě čtěte vlákna, protože já mezi nimi společně s dalšíma dvěma nejsem, jsme opozdilic ahříšníci největší a krokodýl to o nás ví a my se kajeme... příští týden penízky hned budou odeslány.

Njn, to bude veselo - jsem včera mluvil se sousedem, tchán už prý vypálil, takže hlavní cena je jistá. Dnes večer dám plavat sýry, ale když vidím jak se počet účastníků rozrůstá, tak to abych ještě pár kilo přikoupil::)
Jinak čím víc se to blíží, tím víc jsem nervózní:))

Spíš jsme nervozí z toho kolik nás tam bude, počet s ezáhadně rozrostl :-) to aby těch buchte bylo, páč myslím, že porota se skládá ze samých jedlíků :-) a že pro ostatní nic nezbude :-D

Tak zas porotce se nemůže přežrat jedním, musí uchovat chuťové buňky připeravené na další vlnu lahodné chuti oblažující jeho smysly, probouzející zapomenuté pudy a svádějící k pohlazení s intenzitou hurikánu:!:

A počet se sice záhadně rozrostl, ale to nejlepší tam stejně chybí:-|

Do pivní láhve se toho vejde... :-D ne vážně vyhazuju flašky vod okurek, poctivě je koupíme, zkonzumujeme a flašku s víčkem vyhazujem a mamka toho má taky tolik s ostatníma mýma sestrama, že už se to prostě likviduje :-D Teď si tak říkám, že táta dělal z červeného rybízu víno, tak se těším na ochutnávku :-)

Jááj, já jsem v Plzni nechala velký trojlitrovky od nákládaných karbanátků a tygrů v lahvi, vědět to, tak jsem je dovezla.. nu což, holt, nemužu myslet na všechno. Každopádně věřím, že si s tím velký Arutha poradí a nezklame (já mám taky nějak cukání, že upeču těch plechů víc:-D)

Vím, že je to pro chlapa potupa, ale musím přiznat, že jsem poslední hodinu brečel jak malý dítě:.(:.(:.( Ale můj nelehký úkol je u konce, takže pojďme na něco veselejšího, a trošku sumírování...
Vzhledem k tomu, že už je srpen, dvě soutěže se nám uzavřely:

Soutěž č.1:
Při příležitosti srazu jsem vypsal soutěž o nejpřesnější tip konečného počtu účastníků. výherci bude patřit lahev nefalšované vesnické slivovice.
Zatím se tipovalo takto:
Arutha - 73, SNBák - 45, boomslang - 35, brouk - 25, Pošuk - 21, HB - 40, leny - 50, cejna - 33, Iveta - 37, Melda - 27, zfhk - 26, drumking - 36 (chtěl 35, ale to už dala boom), Nerous - 38, naja - 43, finch - 59, Fjčkář - 29, Zamenis - 24, Šnek - 31, Bazilišek zelený - 24, JaBula - 28, GG - 42, MatesRR - 32, S.gastrica - 44, chameleon - 34 (chtěl už využitou 35ku).

No, zatím je jasné jenom kdo nevyhraje, konečným a definitivním počtem účastníků se nechme překvapit:-P

Soutěž č.2:

V návaznosti na tuto soutěž se dal slyšet zfhk, že odmění lahví bohemky toho, kdo nejlépe odhadne konečný počet 0,1 na srazu.
Zatím se tipovalo:
Arutha - 21, boomslang - 19, drumking - 22, Fjčkář - 12, cejna - 15, naja - 20, finch - 18(chtěl 19, ale to už patří boom), Nerous - 16 (chtěla 15, ale to už dal cejna), Zamenis - 4, Iveta - 13, Šnek - 11, Bazilišek zelený - 7 (12 už obsazeno, tohle je nejbližší), Pošuk - 9 (10 už dala JaBula), JaBula - 10, GG - 14, MatesRR - 8 (chtěl 11, už obsazeno), S.gastrica - 17, chameleon - 22 (14 už dával GG)

Lidi nedivte se, pokud jste někdo dostal přidělené jiné číslo, nečtete, nevíte:)) Zkrátka už tak někdo tipoval před vámi, to je nevýhoda tipu na poslední chvíli. Vždy jsem pak přidělil nejbližší volné místo směrem nahoru nebo dolů. Děkuji za pochopení.

Soutěž č.3:
Přátelé domácí pekárny aneb "buchta srazu". Soutěžící 0,1 dají svůj kulinářský výrobek napospas odborné porotě, odměnou jim budiž něco, co ještě vymyslím a vítězce pak ještěrka s modrým jazykem a pošuk myši:))
Soutěžící (dobrovolné:-D):
Iveta, Jana B., boomslang, naja, Sp.gastrica, JaBula a další
Porotci: Arutha, Pošuk, SNBák, krokodýl, (zfhk + plesoun - pokud přijedou, zatím nejsou reglí)

Obě kategorie jsou stále otevřené;-)

Soutěž č.4:
Na revanš se nám pokoušejí 0,1 pomstít úkolem stvořit nakládaný sýr na 150 způsobů. Odměna zatím nejistá:))
Soutěžící: Já, asi i Pošuk?, GG, možná přijde i gilamon...
Porota: JaBula, boomslang, S.gastrica

That's all folks...

to jo, a ještě HB, tu musím taky zlanařit do soutěže, jen co se tu ukáže:-P Ale furt přemýšlím kdo měl být ten pátý, když GG zařídil vlastní dopravu, přibrali jsme S.gastrica, ale furt to vypadá na jedno volný místo a já nevím kdo to je::) hlupák stará hlava děravá, budu muset projít to úplně první vlákno:-x

V remosce se péct dá! Osvědčeno zhruba tříletou praxí. ale je to pakárna a jdou jenom některý druhy. Nicméně takováto snaha se velmi, velmi cení;-) Zvlášť když pak budu moci říct, že jsem měl v autě čtyři buchty:-P

To dělám proto, že mě to většinu času baví a pak takový ty věci jako obživa a podobný nesmysly:-D Akorát když se toho nahromadí moc, což je každý léto a prosinec, tak to dělám protože "musim";-)

Jinak bacha, jsem jukl na počet přihlášených (veřejně) a je jasný, že:
a) to asi nakonec nebude katastrofa, aspoň teda na počty zúčastněných
b) teoreticky největší šanci na flašku má leny::)
c) bez "el baño" to bude celkem pr..l;-)

vy chlapci s etady kocháte námi ženami

1) ženy jsou od toho aby se jimi kochalo (mimo jiné)
2) samas tam tu fotku dala, z čehož plyne
3) ženy jsou rády, když se jimi muži kochají

Jelikož se ale nedá to samé říct o mužích, žádná soutěž nebude.:)) si to hodnoťte soukromě, což stejně děláte pořád:)) A aby bylo jasno a nikdo se nemusel bát přijet - už jsem to tu říkal a nikdo mi to nevěřil, proto zopakuji - na srazu se budu chovat slušně, tiše a nenápadně:)) A ostatní v rámci možností...to už neovlivním:-D

já mám spíš soutěž "muži mužům" a to není nic vulgárního:-D ale Pivbledon - jedná se o oblíbenou degustační soutěž na srazech, kdy je potřeba se zavřenýma očima po chuti, vůni atd. určit x druhů piva...kdo určí nejvíce, budiž odměněn tradičně titulem a nějakou hodnotnou cenou...by se vidělo jak jste kdo na tom;-)
Ale když si chcete holit...jéje to ještě bude p...l:))

Anebo když chcete, můžem rovnou hrát Pacifik, to je taková krásná společenská hra pro dva a více hráčů různého pohlaví:-P Většinou dáma dělá "paci-paci" a gentleman "fik-fik", ale je to na domluvě, ono to má dost volný pravidla;-):-D

Jinak já jsem se právě dozvěděla, že možná bude i nějaké překvapení v podobě druhého plechu buchet.. soutěžící je moje babička, takže kdyby se jí to chtělo vyhrát.. hihi.. nebude se zlobit asi :-D Ale vše je zatím jen tak na 90%, o jakou buchtu, nebo buchty jde, si zatím necháváme pro sebe :-))

neboj s krokoušem už jsme domluvený dávno,já na sliby akdyby jak by moc nedám.nějak se to vyřeší a v sobotu ráno se jede prase od 9:00h,kdybych se měl spoléhat na dobrovolníky tak to prase bude tak v neděli ráno:-D:-D,ale vůbec to neřeš ono to nějak dopadne a pro tebe néé 1krát hůř,ale dvakrát:-Dpáč jsi mi prásknul:-D:-D:-D

Jinak pro zajímavost, dnes jsem zařídil definitivně cenu pro vítěze tipovací soutěže, a aby toho nebylo málo, tak tento litr je archivní a na svého budoucího majitele čeká v lahvi už 15 let:!:;-)

Uvidime, do hospody už se aktivně shání brigádník:)) Ale čučel jsem jak zjara na seznam přihlášených, nakonec povezu flašku sobě::) Ale nebojte, mám vymyšlené náhradní řešení, kdyby to tak dopadlo, bude se prachsprostě losovat, tudíž mají všich ni šance stejné:)) Tedy oficiálně, jelikož losování bude zmanipulované, vím už jasně, kdo flašku dostane:-D

Nevím jestli to zajímá jenom mě,ale přes den můžu mít auto zaparkovaný u Zoo, v noci je parkoviště uzavřené. Můžu si ho postavit k té louce,kde budeme bivakovat?Aby tam nepřijeli čerti,kterých se mimochodem večer potuluje kolem Zoo dost a dost,abych ještě nedostal nějakou pokutičku.

S parkováním asi tak. Před amfíkem je možné na parkingu mít auto i přes noc, louka asi nevyjde (na parkování), vzhledem jen k množství lidí a tedy i stanů a kdyby k tomu ještě auta, tak to by asi správce našich polností těžko rozdejchával... Možná to půjde, ale fakt to teď neslíbím. Zítra budu jednat z "technickým", která louka bude k použití, pak se uvidí, co a jak. Chápejte, že původně jsem počítal z cca 25-30 lidma (= 10-15 stanů a 5-8 aut) a z obyč ohýnkem na posezení a pokec. Teď už to nabírá až obludných rozměrů, takže budeme muset být skromní v požadavcích. Dole pod zoologickou to není žádný "Bronx" a navíc tam bude v amfíku večer letňák, takže pohyb osob do cca půlnoci. Nepředpokládám o moc větší rizika než kdybyste parkovali někde doma za barákem. Kdo se bojí o auto, může přijet vlakem...

zdar:-D snbáku já věděl ,že tě to nenechá chladným;-)neboj já tam taky byl:-pdocela sranda aspon pro mne.Lidi nevím jsme,ale měli by jsme se chovat jako "bilý spoluobčané"této země;-) jinak Snbáku-mám dalšího do party co pomůže,a hlavně jsem sehnal kopáče co to vykope:))on to sice neví,ale má v tom za víkend dobrou praxi:-D:-D
jj krokouš jaký bordel:?::?::?:žeby byla v okolí "anfíku"červená lucerna:-D,no nevím tam asi nikdo nepůjde,páč na sletu bude bab jak říkají naši bratři"něurekom":-D:-D

ahoj, Pájo, až přestanou bolet záda a zahojí se puchýře, tak o tom začnu uvažovat :-D. Ale jinak dobrý pokus. Každý jsme na něco jiného. Já doufám, že se ta akce zvládne, ale je to opravdu moc lidí. Aby nevyšlo v plzeňském deníku - "Černý víkend u Zoo, teraristé narušovali noční klid a zdevastovali, co mohli". Ještě že nepatřím mezi ty, co rádi po požití většího množství alko dělají "binec". Ukočírovat 50lidí bude opravdu náročné. Ale už se těším :-D

Soutěž o buchtu je v plným proudu, ale v rámci megalomanské návštěvnosti to asi bude jenom takovej menší bod v programu:)) Sýry taky plavou...akorát je jich málo:-D Holt kdo není v porotě...
Jinak už se to blíží a já se mooc těšim:-)
K dámám se nebudu vyjadřovat, já se spolčím se zrzavou a když k tomu splaším nějakou pěknou "panenku", budu šťastnej a žádná mě nedoběhne:-D

ahoj Ivet,ty jsi si prákla sama:-)jj.ivet vezmi stan malíčký,malinkatý at mají kde myšičky bydlet;-)opravdu nemám Usa multicar nafukovací. no hlavně aby jsme nebyli hlavní upoutávka na Nově a nebo v Po v práci v svodce,neboj bude to dobrý,hlavně ta cena pro pečící laides;-)jještěru asi nikdo nechce tak budou muset vzít za vděk .....:-D

No to byl také účel se prásknout, protože tvoje mlžení by za chvíli prolomil někdo jiný, nebudeme jmenovat. Mám stanů více, takže se klidně s myškami podělím :-D. NO právě, Nova by to ješte zveličila a pak by ještě vydali nějaký zákon kvůli teraristům, jako čipovat ještě je :-D. Buchta se samosebou koná, o tom žádná, že jo Pájo, ale nejspíš ji budu muset upéct již ve čt. No švestky tam dávat nebudu, aby z toho v sobotu nebyl koláč proložený "pálenkou".

jještěru asi nikdo nechce

ale jakpakto ze ne? V tuhle chvili je to pro mne mnohem vetsi motivace nez flaska domaci slivky (ac je to opravdu silne lakadlo). Kvuli nim jsem svoji ucast na soutezi kucht neodmitla. A myslim, ze nejsem jedina, kdo se na slibene modrojazycnatky v pripade vyhry tesi (ackoli zrovna v mem pripade se asi s vyhrou moc pocitat neda). Treba liberecke damske osazenstvo by je take ocenilo. Takze jak to s nima bude? Plati jesterky nebo sis to rozmyslel ;-)? Ja jen jestli mam jit na sneky :-)

Treba liberecke damske osazenstvo by je take ocenilo.

Jistě by ocenilo, al eněkdo bude muset upéct něco hodně dobrého a já to nebudu, takže holčiny ode mě to budou muset zvládnout samotinké :-)

cus, taky to tu moc nestíhám :)

OT se tu stratí: neměl by někdo cca 50ks větších myších,nebo menších potkaních holat k vyzvednutí na srazu? Jak ted nejsou burzy,pavouci trochu hladověj :(

Láhev si pravděpodobně vyhraje sám Arutha

Jak už jsem psal, tímpádem se bude prachsprostě losovat, takže akorát budu potřebovat sličnou asistentku abych nemohl být nařčen z podvádění:-P

Sorry boom, ale jelikož bys v kategorii "ještě míň než muší váha" byla sama, tak to nemá smysl:-D Sličnou asistentku si vyberu sám.
Ad šafrán - hele, ono stačí pár zkrášlováků ze sudu a hned se ty počty mění:-D

Takže já se teda definitivně "odhlašuju", máte o jednoho opilce míň a nebudete toho muset tolik kočírovat :-D
Brigádnici se nám podařilo sehnat jenom na středu a to tam ještě po ní někdo musí jít, protože neumí spočítat tržbu :-D Takže jdu do práce o víkendu já a bude to záhul vám povim.. Ani netušíte, jak jsem nas*aná, opravdu jsem se těšila..:-((

Já v pátek nebudu, neb pracuji, a začíná mě to dost štvát...no co, jestli mi vyžerete všechno pivo, asi se dám taky na výrobu woodoo:-D Tak opatrně:-D
To je mi novinka, že to Mates vzdal...no nic, bude víc piva, ale sorry, pokud mám dobrý info, tak by sudy měly být tři::) Tím chci říct, že dva možná budou málo...

Myslím, že ve 23.00 hod už to budu mít za sebou minimálně podruhý, myslím opici. Jinak žerem dokud nepadnem a když padnem, tak žerem v leže.

jeden vyžereme v pátek celkem v pohodě a dva zbydou na vás takže součet pořád 3ks.

Začíná mě setsakramentsky mrzet, že se nemůžu zůčastnit....:.(
No nic užitje si to za mně a třeba to vyjde na dalším srazu...;-)

Jinak zrovna u tebe mě docela štve, že nemůžeš Lukáši. Dobře se s tebou zavlažuje volátko

Díky za poklonu... :-D Mě to taky mrzí, ale jedu na svajbu a účast jsem už slíbil hooodně do předu (zase kdybych nejel, tak bych byl s Přemkem, Zbyňkem a spol na Zamenisu...) hold moc akcí v jedno datum. Jinak Karle, pokud to nevyjde dřív, tak snad zase ve Svatoškách ;-)

já teda nevim, ale tři sudy, respektivně dva na sobotu - bude to stačit? naposled co jsem byla na akci zhruba o 40 lidech a třech sudech (všichni lidé poctivě pili co to dalo), tak první večer pohoda, ale druhý večer v devět hodin jsem byli na suchu:-( no, snad tady budou nějací abstinující řidiči:-)))

vlastní zásoby to každopádně budou sichrovat:-)

důležité pro všechny účastníky sletu
1)na sletu přijde prověření vašich charakterových vlastností stran "krtka",protože do mého datumu i krokoušovo bylo přihlášeno cca 30ks. a najednou 60ks.::),takže se asi všichni budeme muset rozdělit s ostatními??
ps-pro lidi co běžně pojídají segedín a dvě šišky knedlíku a nebo na posezení sní půl prasete a dva řádky brambor:-Dpro tuty lidi už jsem se zařídil;-)
2)myšáci:-D:-D nevím kolik jich tam vezmu,ale určitě si každý vybere,tak si hlavně na ně něco vezměte,ubytování pro myšáky na sletu zajištěno:-D:-D
takže v sobotu pošuk:-D:-D

Poslední nabídka! Jedu sice už v pátek ale kvůli odvozu kamaráda pojedu ze Slaného do Plzně zadem.Vyrážím v 16hod. a to po trase Slaný-Jesenice-Kralovice-Plasy-Město Touškov-Plzeň.Kdo by chtěl jet se mnou napište,prosím,do pošty a domluvíme se,kde Vás naberu.Kamaráda vysazuju v Jesenici,tak budu mít volná 3-4 místa

Dobrého večera přeju všem účastníkům sletu TP.Tak už se nám odpočítavají hodiny k tzv. NÁRODNÍMU SRAZU TP. ani nevíte jak se s přítelkyní těšíme. Měl bych pro některé zvás kteří odjíždíte z PRAHY nebo jeho okolí a nechce se jim busem ani ČD tak nabízíme stále 2 místa v autě. Předpokládaný odjez z Prahy Hostivaře 9:00. Nejedeme po dálnici, ale po okreskách tak pokud někdo v těch okreskách bydlíte písněte a my vás cestou naberem. S pozdravem Tommík a Sarry

Lidi vidle na krtka mám a jen mě napadlo, budou tam nějaké pytle na odpadky? Toto je směřované hlavně Ondrovi. Mám jich doma pár, tak je můžu naložit. Nebo tohle máš na místě nějak zajištěné? Další věc je třeba sekera, bude na místě, berete někdo? Pokud vás napadá něco, co by tam mohlo chybět a nemáte na to už místo, tak já můžu ještě něco naložit. Vezu sud a vidle na toho čuníka, takže nějaké místečko na drobnosti ještě bude;-). Sice pošuk myslel určitě na vše, ale může se stát, že na něco on nebo já zapomeneme. Takže pokud má kdokoliv z vás nějaké připomínky a nápad na věci, které by mohly chybět, tak sem s tím, než na místo vyrazíme. Začnu balit okolo 17.00, takže do té doby můžete vkládat připomínky. Prosím vás jen důležité věci;-).

Já teda nějaký pytle koupím, ale pokud máš nějaké doma, klidně je ven, bordelu nadělá 60 lidí dost... Jinak Pošuk bere motorovku, tak předpokládám, že se u něj najde i sekyrka a rýč (polní lopatka ap.) a nic jinýho snad netřeba. Jinak rýč když tak někde seženu.