Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Sraz Teraporadny 2009 IV. - spam vlákno

Nekamenujte mě, upřímně doufám, že tohle vlákno už vydrží v rozumné délce až do srazu (njn, jsem naivní) a tím pádem je poslední:-)

Troška rekapitulace:
Soutěž:
Při příležitosti srazu jsem vypsal soutěž o nejpřesnější tip konečného počtu účastníků. výherci bude patřit lahev nefalšované vesnické slivovice.
Zatím se tipovalo takto:
Arutha - 73, SNBák - 45, boomslang - 35, brouk - 25, Pošuk - 21, HB - 40, leny - 50, cejna - 33, Iveta - 37, Melda - 27, zfhk - 26, drumking - 36 (chtěl 35, ale to už dala boom), Nerous - 38, naja - 43, finch - 59, Fjčkář - 29, Zamenis - 24, Šnek - 31, Bazilišek zelený - 24.

Uzávěrka soutěže je do 31.7.2009. do té doby můžete tipovat, stačí napsat svůj tip do vlákna.

V návaznosti na tuto soutěž se dal slyšet zfhk, že odmění lahví bohemky toho, kdo nejlépe odhadne konečný počet 0,1 na srazu.
Zatím se tipovalo:
Arutha - 21, boomslang - 19, drumking - 22, Fjčkář - 12, cejna - 15, naja - 20, finch - 18(chtěl 19, ale to už patří boom), Nerous - 16 (chtěla 15, ale to už dal cejna), Zamenis - 4, Iveta - 13, Šnek - 11, Bazilišek zelený - 12, Pošuk - 11.

Uzávěrka této soutěže je rovněž 31.7.2009, proto neváhejte a tipujte.

A je třeba si uvědomit, že výhru si můžete převzít pouze osobně na srazu, nebudete-li přítomni, dostane ji následující nejbližší tip. Tak se laskavě hlašte, ať ta účast za něco stojí. Jako když už jedu já, tak to nemůže být problém pro nikoho:-)

A vůbec:
El cerdo y el baño ha expresado sólo unas pocas personas. Cerdo, obviamente, porque tan poca gente es generalmente conocida. No tengo idea de cómo será el baño, pero no me importa. Entre otras cosas, parece que para reunir una mayor cantidad de chile, por lo que se alegre. Además, he preparado dendrobates en el concurso para el impostor. Utilizar Google traductor o se quejan de que vaya usted quería.:))
[mod]Je po akci,založil jsem nové vlákno a zamykám. (Melda)[/mod]

Takže já se teda definitivně "odhlašuju", máte o jednoho opilce míň a nebudete toho muset tolik kočírovat :-D
Brigádnici se nám podařilo sehnat jenom na středu a to tam ještě po ní někdo musí jít, protože neumí spočítat tržbu :-D Takže jdu do práce o víkendu já a bude to záhul vám povim.. Ani netušíte, jak jsem nas*aná, opravdu jsem se těšila..:-((

Já v pátek nebudu, neb pracuji, a začíná mě to dost štvát...no co, jestli mi vyžerete všechno pivo, asi se dám taky na výrobu woodoo:-D Tak opatrně:-D
To je mi novinka, že to Mates vzdal...no nic, bude víc piva, ale sorry, pokud mám dobrý info, tak by sudy měly být tři::) Tím chci říct, že dva možná budou málo...

Myslím, že ve 23.00 hod už to budu mít za sebou minimálně podruhý, myslím opici. Jinak žerem dokud nepadnem a když padnem, tak žerem v leže.

jeden vyžereme v pátek celkem v pohodě a dva zbydou na vás takže součet pořád 3ks.

Začíná mě setsakramentsky mrzet, že se nemůžu zůčastnit....:.(
No nic užitje si to za mně a třeba to vyjde na dalším srazu...;-)

já teda nevim, ale tři sudy, respektivně dva na sobotu - bude to stačit? naposled co jsem byla na akci zhruba o 40 lidech a třech sudech (všichni lidé poctivě pili co to dalo), tak první večer pohoda, ale druhý večer v devět hodin jsem byli na suchu:-( no, snad tady budou nějací abstinující řidiči:-)))

vlastní zásoby to každopádně budou sichrovat:-)

důležité pro všechny účastníky sletu
1)na sletu přijde prověření vašich charakterových vlastností stran "krtka",protože do mého datumu i krokoušovo bylo přihlášeno cca 30ks. a najednou 60ks.::),takže se asi všichni budeme muset rozdělit s ostatními??
ps-pro lidi co běžně pojídají segedín a dvě šišky knedlíku a nebo na posezení sní půl prasete a dva řádky brambor:-Dpro tuty lidi už jsem se zařídil;-)
2)myšáci:-D:-D nevím kolik jich tam vezmu,ale určitě si každý vybere,tak si hlavně na ně něco vezměte,ubytování pro myšáky na sletu zajištěno:-D:-D
takže v sobotu pošuk:-D:-D

Poslední nabídka! Jedu sice už v pátek ale kvůli odvozu kamaráda pojedu ze Slaného do Plzně zadem.Vyrážím v 16hod. a to po trase Slaný-Jesenice-Kralovice-Plasy-Město Touškov-Plzeň.Kdo by chtěl jet se mnou napište,prosím,do pošty a domluvíme se,kde Vás naberu.Kamaráda vysazuju v Jesenici,tak budu mít volná 3-4 místa

Dobrého večera přeju všem účastníkům sletu TP.Tak už se nám odpočítavají hodiny k tzv. NÁRODNÍMU SRAZU TP. ani nevíte jak se s přítelkyní těšíme. Měl bych pro některé zvás kteří odjíždíte z PRAHY nebo jeho okolí a nechce se jim busem ani ČD tak nabízíme stále 2 místa v autě. Předpokládaný odjez z Prahy Hostivaře 9:00. Nejedeme po dálnici, ale po okreskách tak pokud někdo v těch okreskách bydlíte písněte a my vás cestou naberem. S pozdravem Tommík a Sarry

Lidi vidle na krtka mám a jen mě napadlo, budou tam nějaké pytle na odpadky? Toto je směřované hlavně Ondrovi. Mám jich doma pár, tak je můžu naložit. Nebo tohle máš na místě nějak zajištěné? Další věc je třeba sekera, bude na místě, berete někdo? Pokud vás napadá něco, co by tam mohlo chybět a nemáte na to už místo, tak já můžu ještě něco naložit. Vezu sud a vidle na toho čuníka, takže nějaké místečko na drobnosti ještě bude;-). Sice pošuk myslel určitě na vše, ale může se stát, že na něco on nebo já zapomeneme. Takže pokud má kdokoliv z vás nějaké připomínky a nápad na věci, které by mohly chybět, tak sem s tím, než na místo vyrazíme. Začnu balit okolo 17.00, takže do té doby můžete vkládat připomínky. Prosím vás jen důležité věci;-).