Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lezec obojživelný (pomoc)

Dobrý den, :-)
dneska mi známí přinesli lezce obojživelného (baheního) jako dárek . Byla jsem z toho v šoku :-? , protože sním nemám žádné zkušenosti, tak vás prosím jestli byste mi napsali pár rat tipů a důležitých info (jídlo,životní potřeby...) o této rybičce. Mám jen jednoho.
Moc děkuju :-)
[mod]Změna předmětu, původně: Lezec Obojživelný (pomoc) (VH)[/mod]

neni to ryba, ale obojzivelnik, je pomerne narocny na prostor, jako krmivo nitenky a jine mrazene cervi a male zive rybky. A hlavne si nekupuj druheho, jsou teritorialni. At ma pozvolny pristup z vody na sous. A hlavne zadelej vrsek akvaria. Cau Jinda :)