Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc ! Můj had je plný malých brouků !

Dobrý den,když jsem chtěl dnes nakrmit hada,všiml jsem si,že po něm lezou nějací malý brouci...vypadá to jako klíšťata (viz. fotky) a má je nalezlé všude,v nosních dírkách a v každé škvírce ma svém těle:-(.Když jsem se mu podíval do tlamky,tak jsem uviděl takový červený pruh na vrchním patře(nepovedlo se mi odfotit).Had je asi z exportu. Teplota v tera přes den 27-29 stupňů,pod žárovkou víc,v noci tepltoa klesá na 24 stupňů.Vlhkost optimální...Krajta žere,ale nežrala... prosím poraďte mi :( jsem s rozumem v koncích. :-(

[pamoc1.jpg]

[pamoc2.jpg]

[pamoc3.jpg]

Sou to klíšťata mužete je pomocí spreje proti klíšťatúm ale bacha na oči, ale kdyš se bude had svlékat je to víborné ale musíte dát pozor na to aby ty klíšťata nevlezli na toho slíklého hada