Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Společný chov

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na Váš názor na společní chov dvou druhů a to Hroznýše královskěho a Hroznýšovce duhového....mám prostorné terarium a bylo by to tak na půl roku a nebo na rok , jednalo by se o mláďata obou druhu,kmení by bylo oddelené.
s pozdravem Eda

Radši se jich ani neptej, nebo si tě podají jako mě. Nejlepší bude to vyzkoušet a uvidíš sám. Já jsem to tak udělal a vidím, že oba hadečci pěkně papají, žádnou nemoc jsem u nich nezpozoroval, korálovka svlíká kožíšek tak, že ho chytne a za pár minut stáhne jak ponožku vždy vcelku a jeden had si na druhyho nikdy nestěžoval:-D. Mě jen vadí, že až se hrozňa od korálovky odstěhuje tak k ní nikdy nebudu moct dát žádnyho menšího hada, jinak:x:
Pro Arutha:

Ať žije kosmopolitní společnost bez druhových a biotopních předsudků, haleluja

Na pochopení této věty mě chybí inteligence, žádám o její rozvinuté vysvětlení a to poslední zbožny slovo mě tam naprosto se*e!!!

žádám o její rozvinuté vysvětlení

Jedná se o lehce sarkastickou parafrázi na v poslední době manifestovanou ideu dnešní kosmopolitní společnosti bez rozdílu v barvě, tvaru, sociálním postavení a podobných věcech, tedy utopii nejtěžšího kalibru...aneb žijmež spolu všichni svorně, nedbajíce rozdílů, že je to tak neodborně, tvrdí jen banda de***ů (tolik můj názor ke společnému chovu, nikoliv společnosti;-))
Stačí takto, nebo je to málo rozvinuté?

Osobne zastavam nazor, ze jakekoliv mezidruhove souziti je blbost... a at uz se jedna o zvirata ze stejne lokality nebo z uplne jineho kontinentu ... nehlede na to ze zrovna tyto druhy hadu a je jich prevazna vetsi jsou samotari a protejsek vyhledavaji jen kvuli rozmnozovani...