Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Společný chov

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na Váš názor na společní chov dvou druhů a to Hroznýše královskěho a Hroznýšovce duhového....mám prostorné terarium a bylo by to tak na půl roku a nebo na rok , jednalo by se o mláďata obou druhu,kmení by bylo oddelené.
s pozdravem Eda

Osobne zastavam nazor, ze jakekoliv mezidruhove souziti je blbost... a at uz se jedna o zvirata ze stejne lokality nebo z uplne jineho kontinentu ... nehlede na to ze zrovna tyto druhy hadu a je jich prevazna vetsi jsou samotari a protejsek vyhledavaji jen kvuli rozmnozovani...