Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termín příštího srazu TP???

Vím, že je to dosti předčasné, ale lepší mít jasno předem...příští sraz bude určo až 2010, já bych navrhoval spíš jarnější termín, jiní zase srpen...tahle anketa má sloužit k rozetnutí gordického uzlu v dostatečném předstihu;-)

Duben/květen
Výhody: lepší čas na plazy na lokalitách, mimo hlavní období dovolených
Nevýhody: lidi jezdí na plazáky i jinam, zase budou někteří chybět

Srpen
výhody: většinou stabilní počasí, dlouhé dny a příjemné noci
nevýhody: doba dovolených, na plazy většinou vedro

Samo může být i jiný termín, klidně si navrhněte:-P

SUPER! TAkže to vyhlašuji oficiálně :)

S Jiřím (GG) jsme se dohodli na následujícím - bude vstupné, ať máme motivaci - budu vyžadovat 70 Kč, aby se zaplatilo kafe a pripadna drobna basta. Hlaste se buďto zde a nebo mě soukromou zprávou.

Program:
Po obědě - zarezervuji něco poblíž (potřebuji vědět počet lidí - nedalko dělají skvělá žebra!!)
Přednášející:
Moje maličkost - Sokotra - Ráj nejen plazů
Gadjukin - Odchov lebetin
JaBula - nějaký paraziti :)
možná se podaří přesvědčit Romana Zajíčka

Celé to musím ve škole zkončit do 18:00, následné akce se mohou zvrhnout, ale bude neděle....

Co zajistím:
sál s daťákem pro cirka 30 lidí
kafe a obžerstvení - vody a pod.

Kdyby měl někdo nakoupenou zvěř, lze jí nechat u mě v kanceláři, která je hned vedle přednáškové místnosti - stálá teplota 25 stupňů, mohu donést pár polystyrenovejch boxů

Takže můžeme začít :) Doteď to byl jen tréning.
VH

JaBula - nějaký paraziti :)

tak muzu nabidnout dle zajmu obecne zamerenou prezentaci na parazity vsech plazu (neco ve stylu mistniho clanku s vice rozebranymi konkretnimi pripady s rozsirenou fotodokumentaci) nebo specializovanejsi prednasku o parazitech Morelia viridis (je jich cela kopa, vetsina dat pochazi z doby, kdy se chondrousi vozili ve vetsim mnozstvi a odchovy nebyly tak rozsirene, data jsou ze stovek vysetrenych jedincu). Tak se k tomu kdyztak zkuste nejak vyjadrit o co by byl vetsi zajem. Snad mi do toho terminu neco nevleze (nejak se mi ten rijen zahustuje)

Filipe :-D v Pekle tedy přesně KD Peklo Plzen stojí pivo 35 ta cena je stála. Na sletu jsi třeba popíjel G 11:-D a mohlo být ještě hůř:-D přivést Chýši 14 byla noc velmi brzo :-D,ale jsem oblíbený katastrofik takže na další slet si asi přivezeme svoje pijo??:-p Starobrno to ani náhodou:x:,ale nebude jsen hanit.V pátek přivezl Šaman Tuším,že to bylo "Zakarpatská hořká" ten název je divný ,ale likér úžasný ;-)