Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termín příštího srazu TP???

Vím, že je to dosti předčasné, ale lepší mít jasno předem...příští sraz bude určo až 2010, já bych navrhoval spíš jarnější termín, jiní zase srpen...tahle anketa má sloužit k rozetnutí gordického uzlu v dostatečném předstihu;-)

Duben/květen
Výhody: lepší čas na plazy na lokalitách, mimo hlavní období dovolených
Nevýhody: lidi jezdí na plazáky i jinam, zase budou někteří chybět

Srpen
výhody: většinou stabilní počasí, dlouhé dny a příjemné noci
nevýhody: doba dovolených, na plazy většinou vedro

Samo může být i jiný termín, klidně si navrhněte:-P

Arutho, ale obavam se, ze je prilis brzy... Pockal bych, az na lamani chleba :) Ale vklidu bych spachal i neco drive :) treba i komornejsiho :) treba po burze v Brne... Myslim, ez yb slo u me ve skole usporadat prednaskove setkani po nektere burze v Brne :) Ja sam nabizim rpednasku o Malajsii ci Turecku ci Sokotre.. Byl-li by zajem :)

Sal by byl, jen musim zjistit podrobnosti.

VH

Tak lokálním srazům se vůbec nebráním, to vůbec ne:-) a brzo na definitivní rozhodování je určitě, ale co dělat v okurkové sezoně?:-D Tak sonduju situaci...

Zatím není stanoven termín, ale už to vypadá slibně :) třeba se ozvou ještě Olomoučáci a okolí a to už by šlo :) Navrhuji 18.10.2009 - kdo je pro?

Nápad:
V cca 11 se sejít venku, hromadně přejet k fakultě, kde odložíme zvěř, bagly a pod a spáchame baštu a v cca od 13:00 začnou přednášky (snad jich bude víc, ale tři čtyři stačí si myslím) a kolem šesté padla - co vy na to?

VH

Já na to jen jedno - tím pádem asi bezemně :-). Páč tak v 11 začínám balit stůl a zvěř co bude od rána ,,na cestách´´ a na stole ještě nebudu tahat po čertech a ďáblech.

ps. Nevím kdo by nechával do 6 někde odložený, zabalený zvířata - já teda ani náhodou.

Když jsem byl zrovna v době konání prvního historického srazu teraporadny na dovolené, říkal jsem si, že to napravím příště, a že se toho druhého určitě musím zůčasnit. Ale že se to "příště" chystá zrovna na opačné straně republiky, to mě malinko odrazuje... Jako severočech to mám přece jenom trochu z ruky :-(

Ještě jednou píši - jedná se o regionální záležitost :) Takhle se mi to zdá docela dobré - co se účasti týče.

Jak píše Arutha, ja bych udělal cestopisnou záležitost - nejspíš bych spáchal Sokotru, tam jsem byl nejaktualneji a mam tam odtud mrak fotek plazaku (hlavne gekony rodu Pristurus, ale mnoho dalsiho). JaBula jeste nevi, zda by se mohla zucastnt, hrozi ji nejaka cvika se studenty, ale budeme to vedet 14 predem. Kdyz se najde kdokoliv dalsi se zajimavou prednaskou - treba o dochovu neceho raritnejsiho, tak si myslim budeme vsichni radi :) A holky by nam mohly neco napect :-D

VH

SUPER! TAkže to vyhlašuji oficiálně :)

S Jiřím (GG) jsme se dohodli na následujícím - bude vstupné, ať máme motivaci - budu vyžadovat 70 Kč, aby se zaplatilo kafe a pripadna drobna basta. Hlaste se buďto zde a nebo mě soukromou zprávou.

Program:
Po obědě - zarezervuji něco poblíž (potřebuji vědět počet lidí - nedalko dělají skvělá žebra!!)
Přednášející:
Moje maličkost - Sokotra - Ráj nejen plazů
Gadjukin - Odchov lebetin
JaBula - nějaký paraziti :)
možná se podaří přesvědčit Romana Zajíčka

Celé to musím ve škole zkončit do 18:00, následné akce se mohou zvrhnout, ale bude neděle....

Co zajistím:
sál s daťákem pro cirka 30 lidí
kafe a obžerstvení - vody a pod.

Kdyby měl někdo nakoupenou zvěř, lze jí nechat u mě v kanceláři, která je hned vedle přednáškové místnosti - stálá teplota 25 stupňů, mohu donést pár polystyrenovejch boxů

Takže můžeme začít :) Doteď to byl jen tréning.
VH

JaBula - nějaký paraziti :)

tak muzu nabidnout dle zajmu obecne zamerenou prezentaci na parazity vsech plazu (neco ve stylu mistniho clanku s vice rozebranymi konkretnimi pripady s rozsirenou fotodokumentaci) nebo specializovanejsi prednasku o parazitech Morelia viridis (je jich cela kopa, vetsina dat pochazi z doby, kdy se chondrousi vozili ve vetsim mnozstvi a odchovy nebyly tak rozsirene, data jsou ze stovek vysetrenych jedincu). Tak se k tomu kdyztak zkuste nejak vyjadrit o co by byl vetsi zajem. Snad mi do toho terminu neco nevleze (nejak se mi ten rijen zahustuje)

Filipe :-D v Pekle tedy přesně KD Peklo Plzen stojí pivo 35 ta cena je stála. Na sletu jsi třeba popíjel G 11:-D a mohlo být ještě hůř:-D přivést Chýši 14 byla noc velmi brzo :-D,ale jsem oblíbený katastrofik takže na další slet si asi přivezeme svoje pijo??:-p Starobrno to ani náhodou:x:,ale nebude jsen hanit.V pátek přivezl Šaman Tuším,že to bylo "Zakarpatská hořká" ten název je divný ,ale likér úžasný ;-)

Jestli teda platí toho 18.10., tak bych chtěla upozornit na jednu věc, a to parkování zřejmě za 180,- Kč:-|. Bude tam totiž zrovna výstava psů a od 20.10. oficiálně Medical Fair, ale loni už se tam něco dělo už v něděli a samozřejmě i vybírali.
To jenom poznámka, aby to někoho nezaskočila (kdo přijede autem)::).

Takže na novo:
vstupné je 75 Kč - lze poslat na cislo uctu 2201187982/6210 - variabilni simbol uvedte sve rodne cislo a to mi napsite soukromou zpravou. Pokud by s tim nekdo mel problem, lze to vyresit na miste penezma, ale nerad - zkusenost pravi, ze kdyz nekdo ma v necem penize predem, jiste prijde!

Prednasky budou vyse zminene - jen nebude prednaset Roman Zajicek, je v Thajsku...Mame ale tri a to myslim bohate staci.

Dotazy a protesty piste sem!

Ahoj
VH