Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem puvod zelvy "F"

tak jsem zjistila ze maj moje hermanky"F".muzu je rozmnozovat a pak prihlasit?kdyz je prihlasim a pak predam nakymu cloveku,tak probehne registrace zelv tak jak ma?zacinam se do pomalinku dostavat tak abych vedela par zakladnich veci...dekuji

Dobrý den, taky přiložím dotaz.
Mám samici T. Hermani, mám k ní registrační list, na kterém je napsané číslo ŽP, ale já k ní žádný ŽP nemám! :-D
R. získání 2002, původ F.
Chovám želvy už dlouho, ale až teď přemýšlím o rozmnožování. V tomhle papírování se úplně ztrácím.
Mohl by mi prosím vás někdo po lopatě tuhle problematiku objasnit? Díky

Některé želvy dostávají jen dočasný "žlutý", buď pro jednu transakci nebo časově omezený, teda tuším, že tak nějak. Hlavně malá mláďata. To by mohl být Váš případ. Pro chov jako takový "žlutý" nepotřebujete, jen pro prodej, takže žádat budete až pro mláďata, pokud mají rodiče dobrý původ, tak bych to viděl nadějně a vzhledem k tomu, že samice už ho jednou získala, tak by měla být OK. Teď ještě mít dobrého samce.

C je dobře :-), vyjímku ty co kupuješ mít musí a platí jen pro ně - může být i časově omezená, ale nemusí;-)(jinak bys je mohl pouze "dostat" )
pakliže se ti zadaří a rozmnožíš je - měli by tvoje mimina mít také C a o vyjímku z prodeje žádáš jen pro odchov - páč ale to bude trvat pár let, tak kdo ví, co bude nebo nebude za 5 - 8 let platit...:-):puff: