Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morelia spilota

Chtěl bych se zeptat jak je to s chovem, agresivitou, cenou a dostupností u těchto krajt:
Morelia bredli
Morelia (spilota) mcdowelli
Morelia spilota harrisoni

Která krajta je pro chov lepší? Morelia .... nebo python regius?

Předem moc díky za všechny imformace...

Nedokazu si predstavit,co se na tom vybarveni da jeste zlepsit..

Jak psal Bic0, tak do dvou let se ještě může o něco zlepšit, ale poté se bude spíše zhoršovat. Okolo dvou let má většina kobercovek nejvýraznější barvy a také z tohoto věku pochází většina fotografií, kterýma se chovatelé chlubí. Poté přibývá tmavý pigment, zvláště některé samice mají větší tendence tmavnout, u bredlin jsou výjimkou pouze Hypa a těch je sakra málo a za úplně jinou cenu.