Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera-seznamka :)

když tady vidím jak si kluci a holky stěžujou, nechcete založit vlákno seznamky přátel či dokonce partnerů?
Změna předmětu, původně: seznamka :) (MadMike) (MadMike)

Děsný vlákno :-D (MadMike) (MadMike)

:D Jsem rad ze se ridis mým návodem, stůl v kuchyni okupuje terarko(a) jiz par let a spokojenost :D A nevzpominam si, ze by ten stul pro me kdy predtim neco udelal. :D Co se tyce vztahu, me to prijde jako vyhoda, mit spolecny zajem.. :-) Ja se dohodnout umim a nejsem sobec (nekdy) :-D Ale mamby z loznice pryc nedam, krasne se s nima vstava. :-)

No jo no... něco na tom bylo. Navíc jsem zjistila, že něco strašně moc potřebuju a nemám to kam dát a bylo to, člověk by nevěřil, co všechno se vejde do bytu, když se odstaní přebytečnej nábytek :-D... Chutná mi stejně dobře i u kuchyňský linky na stojáka.

Nicméně problém má dvě strany - buď je člověk stejnýho zaměření a pak je problém najít místo... Nebo není a pak se mu nebude chtít vstávat s mambama :-D

No, momentálně je dost náročný vysvětlit i lidem, který mě maj fakt rádi a znaj mě dlouho, že je opravdu nutný mít v koupelně terárko a nonstop otevřený okno a sprcha v 15°C je to pravý, co každej potřebuje :-D Takže zjišťuju, že je život prostě složitej :-D