Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera-seznamka :)

když tady vidím jak si kluci a holky stěžujou, nechcete založit vlákno seznamky přátel či dokonce partnerů?
Změna předmětu, původně: seznamka :) (MadMike) (MadMike)

Děsný vlákno :-D (MadMike) (MadMike)

Tak i na mě došlo.. Je mi 23, jsem z Plzně, ale pokud se stane zázrak a najdu ubytování tak budu studovat v Praze. Momentálně jsem bez zvířat, ale propadla jsem jedákům a chtěla bych se jim v budoucnu opět věnovat a to jak prakticky tak teoreticky v rámci studia. A vzhledem k tomu, že komukoliv napíšu, že chci chovat jedovaté hady tak mne má za blázna, tak třeba tady najdu někoho stejně "bláznivýho". Vzhledem k nedostatku fotek, snad postačí tyto dvě, přebytky fotek mám pouze s žouželkami:-D
A doufám že bude Danio spokojený, když mě do toho uvrtal:))

:D Jsem rad ze se ridis mým návodem, stůl v kuchyni okupuje terarko(a) jiz par let a spokojenost :D A nevzpominam si, ze by ten stul pro me kdy predtim neco udelal. :D Co se tyce vztahu, me to prijde jako vyhoda, mit spolecny zajem.. :-) Ja se dohodnout umim a nejsem sobec (nekdy) :-D Ale mamby z loznice pryc nedam, krasne se s nima vstava. :-)

Tak já zase shledávám výhodu, že když je terarista jenom jeden, tak je to pro něho taková oáza klidu. Dělat si něco sám a po svém a odpočinout si u toho. A pokud se někdo do něčeho zblázní, tak je to jedině dobře. Tohle by se mělo podporovat. Oboustranně. Ideální stav je mít haďárnu a na její posvátné půdě dle libosti řádit. Pokud je to tolerováno a sem tam se mi i dostane pomoci, ideální stav. Moudrý člověk hlavně své druhé polovičce do koníčků a vášní nekecá. To je zákon.

No jo no... něco na tom bylo. Navíc jsem zjistila, že něco strašně moc potřebuju a nemám to kam dát a bylo to, člověk by nevěřil, co všechno se vejde do bytu, když se odstaní přebytečnej nábytek :-D... Chutná mi stejně dobře i u kuchyňský linky na stojáka.

Nicméně problém má dvě strany - buď je člověk stejnýho zaměření a pak je problém najít místo... Nebo není a pak se mu nebude chtít vstávat s mambama :-D

No, momentálně je dost náročný vysvětlit i lidem, který mě maj fakt rádi a znaj mě dlouho, že je opravdu nutný mít v koupelně terárko a nonstop otevřený okno a sprcha v 15°C je to pravý, co každej potřebuje :-D Takže zjišťuju, že je život prostě složitej :-D