Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera-seznamka :)

když tady vidím jak si kluci a holky stěžujou, nechcete založit vlákno seznamky přátel či dokonce partnerů?
Změna předmětu, původně: seznamka :) (MadMike) (MadMike)

Děsný vlákno :-D (MadMike) (MadMike)

Tak i na mě došlo.. Je mi 23, jsem z Plzně, ale pokud se stane zázrak a najdu ubytování tak budu studovat v Praze. Momentálně jsem bez zvířat, ale propadla jsem jedákům a chtěla bych se jim v budoucnu opět věnovat a to jak prakticky tak teoreticky v rámci studia. A vzhledem k tomu, že komukoliv napíšu, že chci chovat jedovaté hady tak mne má za blázna, tak třeba tady najdu někoho stejně "bláznivýho". Vzhledem k nedostatku fotek, snad postačí tyto dvě, přebytky fotek mám pouze s žouželkami:-D
A doufám že bude Danio spokojený, když mě do toho uvrtal:))

:D Jsem rad ze se ridis mým návodem, stůl v kuchyni okupuje terarko(a) jiz par let a spokojenost :D A nevzpominam si, ze by ten stul pro me kdy predtim neco udelal. :D Co se tyce vztahu, me to prijde jako vyhoda, mit spolecny zajem.. :-) Ja se dohodnout umim a nejsem sobec (nekdy) :-D Ale mamby z loznice pryc nedam, krasne se s nima vstava. :-)

Ale může pak docházet k častým soubojím o teritorium...protože dvěma teraristům mnohem rychleji dochází místo :-D Pak člověk zjišťuje, kolik je místa na stole, na okně, na zemi...:-D

To je normálka, no :-D Zase pokud je terarista z páru jen 1, tak tomu druhému neteraristovi jeho koníček dříve nebo později začne nějakým způsobem lézt na nervy. Páč teraristikou nebo aspoň chovatelstvím "nepostižený" člověk pro to dlouhodobě málokdy mívá pochopení.

Tak já zase shledávám výhodu, že když je terarista jenom jeden, tak je to pro něho taková oáza klidu. Dělat si něco sám a po svém a odpočinout si u toho. A pokud se někdo do něčeho zblázní, tak je to jedině dobře. Tohle by se mělo podporovat. Oboustranně. Ideální stav je mít haďárnu a na její posvátné půdě dle libosti řádit. Pokud je to tolerováno a sem tam se mi i dostane pomoci, ideální stav. Moudrý člověk hlavně své druhé polovičce do koníčků a vášní nekecá. To je zákon.

No jo no... něco na tom bylo. Navíc jsem zjistila, že něco strašně moc potřebuju a nemám to kam dát a bylo to, člověk by nevěřil, co všechno se vejde do bytu, když se odstaní přebytečnej nábytek :-D... Chutná mi stejně dobře i u kuchyňský linky na stojáka.

Nicméně problém má dvě strany - buď je člověk stejnýho zaměření a pak je problém najít místo... Nebo není a pak se mu nebude chtít vstávat s mambama :-D

:D
No u me se ji v posteli a opet u toho jsou mamby, neudelas nic. Jeste k tomu amazonan a vlk., takze ma strana mince je jasna. :-D
Ale priznam ze misto jeste nake nam. :-D Chapu, na stojaka to jde taky.. :-) Ale je to jak pise Auri a samo I Reza. Musi se holt bojovat, ale lze najit to gro..

No, momentálně je dost náročný vysvětlit i lidem, který mě maj fakt rádi a znaj mě dlouho, že je opravdu nutný mít v koupelně terárko a nonstop otevřený okno a sprcha v 15°C je to pravý, co každej potřebuje :-D Takže zjišťuju, že je život prostě složitej :-D