Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 14

Třináctka se už dlouho načítá, tak sem dávám 14 pokud to někomu bude vadit, ať to klidně smázne nebudu to brát osobně.
A hnedka začnu.

Prodám několik kusů čerstvě narozených A. iredalei. Osobní převzetí Kolín, Kutná Hora. Zasílám poštou.
Kontakt: vitek.smejkal@gmail.com, nebo SZ
[http://lh3.ggpht.com/_QA0_eMJwrRE/SmbHfiTSCbI/AAAA AAAAAQ4/xLcsMUTs58s/s640/070109100135.jpg]

Tak vyuziji nove vlakno - pres vikend jedu na otocku do Prahy, mam posledni 2 nezamluvene mladata Pogona vitticeps. Samecci, 9 tydnu stari - tak pokud by byl zajem:

Cena 400,- Kc /// delka cca. 27,5cm
[x2.jpg]

Cena 500,- Kc /// delka cca. 28cm
[-_x2.jpg]

Zravi a zdravi, rostou jak z vody. Foto ostatnich mladat a rodicu viz www. co mam v podpisu ;)

Chelodina gunaleni - predám 2.0, prípadne vymením samca za samicu, alebo iné druhy vodných korytnačiek.

Rohatka Ceratophrys cranwelli, ceratophrys ornata - kúpim určený pár, alebo aspoň 1.0 c. cranwelli. Najlepšie aspoň jeden kus z páru albín.
Blaptica dubia - kúpim 2000 kusov týchto švábov. Možná aj výmena za phelsuma klemmeri, achatina fulica, alebo rastliny vanilky.
Odber možný na burze v Ostrave 21.11. Fotky a ďalšie informácie mailom alebo na +421 904 067 611.

Prodám 0,5 NZ 9/09 Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei. Mláďata byla palpována, sama přijímají potravu, zdravá a vitální. Tel.: 602452920, pouze SMS. Nejlépe osobní převzetí (nejlépe Otrokovice a okolí, jinak možno v Olomouci a Praze). Na ceně se dohodneme.

Na burzu do Ládví 7.11. mohu přivést: 0,0,3 mláďata Phelsuma madagascariensis grandis, poslední mládě užovky červené zbarvení normal, 0,0,3 gekončík noční normal zbarvení, 1,0 Rhacodactylus ciliatus zbarvení Orange a 1,0 corallus ruschenbergerii NZ/07 - sondován. Přivezu pouze v případě zájmu.
tel.: 773 286 630
e-mail: miklova.jana@email.cz

Prodám Python regius NZ 08 cena 1.300,-
Morelia spilota variegata 1/1 NZ 08 cena pár 2.500,- jednotlivě 1.500,-
Boa constrictor NZ 08 cena 1.000,-
Boa constrictor NZ 07 cena 1.300,-
L. getulus californiae NZ 08 cena á/500,-
L. triangulum hondurensis NZ 08 cena á/1.000,-
Python molurus bivittatus NZ 08 cena á/1.200,-
Tel-603 583 354,pouze osobní odběr.

Hroznýš Královský Prodám 23 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 1800 Kč ,
pište na: icq -375-801-664 , skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz, tel:732554276

Info a foto na : hr oznys-kralovsky/hroznys-kralovsky
A nebo videa na:http:vid ea-hadu
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.

Prodám 0,5 NZ 9/09 Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei. Mláďata byla palpována, sama přijímají potravu, zdravá a vitální. Tel.: 602452920, pouze SMS. Nejlépe osobní převzetí (nejlépe Otrokovice a okolí, jinak možno v Olomouci a Praze). Na ceně se dohodneme.

E-mail: Papezik4@seznam.cz

Hroznýš Královský Prodám 23 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 1800 Kč ,
pište na: icq -375-801-664 , skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz, tel:732554276
Info a foto na :
http://www.hadidoupe.estranky.cz/fotoalbum/hroznys -kralovsky/hroznys-kralovsky
A nebo videa na: http:videa-hadu
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.