Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 14

Třináctka se už dlouho načítá, tak sem dávám 14 pokud to někomu bude vadit, ať to klidně smázne nebudu to brát osobně.
A hnedka začnu.

Prodám několik kusů čerstvě narozených A. iredalei. Osobní převzetí Kolín, Kutná Hora. Zasílám poštou.
Kontakt: vitek.smejkal@gmail.com, nebo SZ
[http://lh3.ggpht.com/_QA0_eMJwrRE/SmbHfiTSCbI/AAAA AAAAAQ4/xLcsMUTs58s/s640/070109100135.jpg]

loading...

Tak vyuziji nove vlakno - pres vikend jedu na otocku do Prahy, mam posledni 2 nezamluvene mladata Pogona vitticeps. Samecci, 9 tydnu stari - tak pokud by byl zajem:

Cena 400,- Kc /// delka cca. 27,5cm
[x2.jpg]

Cena 500,- Kc /// delka cca. 28cm
[-_x2.jpg]

Zravi a zdravi, rostou jak z vody. Foto ostatnich mladat a rodicu viz www. co mam v podpisu ;)

Morela amethystina - prodám dvě překrásné samice,délka 2,40 m a 2,20 m.Celou fotogalerii od mládí mohu zaslat.Bezproblémová zvířata obě se daj v poho brát do rukou jako domácí mazlíci.Cena 6000 kč - kus.Výměna možná za mládata Thamnophis,Epicrates cenchria cenchria,Corallus hortulanus nebo nabídněte vaše odchovy.Tel-732266168.Rostislav.Lepka@seznam.cz

Zdravím,vyměním Krajtu Královskou stáří 3 roky pohlaví neurčeno,bezproblémový,žeroucí kus.Vyměním nejlépe za PMB nebo jiné větší krajty,podmínkou je stáří min.1rok.Nejlépe na brněnské nedělní burze 18.10.Vice na evolutionss@seznam.cz

Želvy suchozemské prodám odchovy 2009 Testudo hermanni a marginata velikost 4-5 cm a cena 1500 kč. A Testudo marginata a graeca narozeny 2007 a 2008 velikost 5-9 cm a ceny od 1900 kč do 2500 kč. Ceny podle množství. Vše má cites a vyjímku (nutná při prodeji želvy). mob 731884715

Prodám a nebo vyměním -
Elaphe climacophora samec NZ06,
Elaphe guttata samec zbarveni klasik NZ06,
Boa constrictor NZ09 cca 60cm,
Trimeresurus purpureomaculatus NZ09 žerou holátka z pinzety 1,1
...výměna možná i za jedovaté (nejlépe za zmije rodu Atheris nebo Echis, ale možno i jiné)
czodiak@seznam.cz nebo SP

Prodám Agamu vousatou, dle všeho sameček, stáří dva roky, obyčejné zbarvení, hodný,má chuť k jídlu, a má rád ovoce a zeleninu- nejradši má mrkvičku a jablko. Měří něco kolem 45cm. Má všechny drápky a celej ocásek.
Žije sám, tak nevím jak bude vycházet s ostatníma ještěrkama, nekonfliktní, nikdy po mě nevyjel, rád chodí po pokoji a dívá se z okna. Kdo by měl zájem kontaktujte mě na mejl mijinek@seznam.cz nebo na tel: 721 719 413
Cena zhruba 1200, sleva možná, po dohodě i terárium za slušnou cenu domácí výroba- je na něj zvyklý, pokud možno osobní převzetí, ale pokud to nepujde jinak i kurýrem
Prodávám ho z rodinných důvodů:(

Mauremys annamensis- odrostla mladata
raritni, v prirode jiz vyhynula vietnamska zelva,
cites B, v CR neni nutna registrace
vymenim za jine zelvy nebo samce za samce- nabidnete, pripadne prodam
horsfildak@centrum.cz

Prodám gekony:
2,2 Phelsuma klemmeri 2500 pár
0,2 Phelsuma ornata 1500
Phelsuma mad. grandis 500
Phelsuma hielscheri 500
2,2 Diplodactylus vittatus 4000 pár
0,1 Lucasium damaeum 1500
Diplodactylus vittatus 1000
Lucasium damaeum 1000
Diplodactylus stenodactylus 1000
Sphaerodactylus elegans 1000
Eurydactylodes agricolae 1500
Rhacodactylus ciliatus 1000
Oedura monilis 500
Oedura castelnaui 500
1,0 Strophurus williamsi 1500

Prodam posledni mlade l.t.sinaloe,dobre zere,narozene o prazdninach 700Kc,agkistrodon c.c. mlade krasne vybarvene 500Kc,gramostola rosea samice asi 5let 400Kc,krajta 1,0 stepitelny na granita P.M.B. cca 60cm 1200Kc a potom 1,1 P.M.B. nepribuzni 1,8-2,2m 2800Kc za par.Ale uvitam i vymenu za mlade m.s.variegata,za P.M.B. albino prez 2metry nebo nejakou suchozemskou zelvicku.Ostrava 774853766 foto zaslu

Predám.
1,0 E.Mandarinus NZ 07/2006 odchov Holandsko 290e.
1,1 E.carinata 70e 0,2 P.guttatus 70e (klasická a albino) 1,1 L.t sinaloe (samica sinaloe x hondurensis) 70e 0,1 L. alterna blairy 35e
1,0 G.oxycephalus NZ 2003 90e
Dospelé hady v skvelom stave.
Výmena možná za V.renardi,seoanei,lotievi...
Po dohode priveziem na ostravskú burzu v novembri.
Pre foto a dalšie info chrysopelea14@hotmail.com

prodám-vyměním dospělého dvoumetrového hroznýše královkého je zdravý vhodný do chovu má tmavší zbarvení je zvyklý brát na procházky je krotkaý.Výmena za menší hady,želvy,savce nebo nabídněte.email je chamik-chamik@seznam.cz

Prosím nějakou hodnou duši, která mi pomůže a vezme si jednu E. Guttata - klasická forma. Měla by to být samička, má něco pod metr. Samozřejmě ji daruji - osobní odběr popř. jsem ochotný ji donést po celém uzemí Prahy. Musím svůj chov zredukovat na jedno terárko z rodinných důvodů. Starší sestra s měsíčním novorozencem se rozešla s přítelem a vrací se k nám domů, tudíž můj pokoj budou pro ní a neteř => musím dat pryč všechny terárka a místo v bytě mám jen na terárko pro své e.taeniura f. Doufám,že se někdo najde, komu se hodí mladá guttka a ulehčí nám tuto neštastnou situaci. Děkuji a předem děkuji tomu, kdo si guttku vezme. Nejsou s ní žádné problém (ani zdravotní ani agresivita, svléká a přijímá potravu bez problému)

Prodám 1,5 NZ 9/09 Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei. Mláďata byla palpována, sama přijímají potravu, zdravá a vitální. Tel.: 602452920, pouze SMS. Nejlépe osobní převzetí (nejlépe Otrokovice a okolí, jinak možno v Olomouci a Praze). Mail: Papezik4@seznam.cz

Plastové boxy průhledné 39x28x14 40 Kč, 59x39x28 100 Kč, bíle z tvrdšího plastu 56x20x14 90 Kč, spínací hodiny 70 Kč, termostat rt2 150 Kč,20 ks 40w žárovek 140 Kč,Skleněné napáječky s přísavkou na sklo 30 kč,krmení pro hlodavce 10 kč/kg kromě termostatu vše nové nepoužité t.drapal@email.cz icq 209320657 mobil 734480756 brno

Prodám 0,5 NZ 9/09 Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei. Mláďata byla palpována, sama přijímají potravu, zdravá a vitální. Tel.: 602452920, pouze SMS. Nejlépe osobní převzetí (nejlépe Otrokovice a okolí, jinak možno v Olomouci a Praze).Mail: Papezik4@seznam.cz

Prodám

Prodám poslední 2 mláďata Elaphe guttata, žeroucí, letošní, cena 250kč/ks , při odběru obou cena 450kč za obě. Dále prodám 0.1 Elaphe guttata, klasické zbarvení, adult , perfektně žeroucí, cena 600kč. Email:muli94@seznam.cz tel. 733 112 080 - pouze SMS. Rokycansko

Annanemys (Mauremys) annamensis
[http://tera.poradna.net/file/view/3735-annamskup-j pg]
Vzácná vodní želva z centrálního Vietnamu, v přírodě vyhubena. CITES 2- v ČR bez registrace.
Z prostorových důvodů omezuji svou chovnou skupinu a nabízím k prodeji či výměně 2ks (asi samičky) - k nim přidám zdarma 2ks s ukousnutými ocásky. Velikost želv 7-10cm. Vitální a žravé. Cena dohodou. Dále nabízím k výměně samce za samce, nebo mohu za něj nabídnout samice.
[http://tera.poradna.net/file/view/3736-annamkar-jp g]
[http://tera.poradna.net/file/view/3737-annamplast- jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/3738-annam-jpg]
Výměna možná za Sternotherus, Kinnosternon subr., aj.-nabídněte.
Třinec
petrmed@centrum.cz

Rottweiler daruji, jen do dobrých rukou. Jedná se o 5-ti letého psa, který vyrostl s naší malou dcerou a kterou má nesmírně rád. Je vhodný i k malým dětem-je to prostě mazlík, ale bohužel se změnilo naše zázemí a nechceme ho trápit. Základní povely zvládá. P.S. Může sebou dostat i vlastní boudu.
Tel: 777995178 JESTLI SE NĚKDO BUDE ZLOBIT, ŽE TO NEPATŘÍ DO TERA, TAK SE MOC OMLOUVÁM

Což o to tera netera, to je celkem putna, spíš je mi líto toho psa, protože pro takovýho psa je mnohem lepší snést pár (i dost hodně) omezení než opustit svojí rodinu a v pěti letech si zvykat jinde. Myslím, že to je pro něj to nejhorší, co ho může potkat. Jsou to velcí srdcaři a těžko si zvykaj jinde. A vzhledem k plemenu by to už nebyl běh na tak dlouhou trať. Sorry za OT, ale muselo to ze mě ven...

Tak tyhle kousky prodám-Lampropeltis pyromelana woodini.0,2 /06- 3000 za obě
Lampropeltis triangulum hondurensis 1,1 /04-3500 pár
Lampropeltis getulus californiae /09 á 500
Lampropeltis alterna blairi /09 -á1000
Lampropeltis mexicana greeri / 09 nepříb pár 1600 za oba.
Python regius 0,1 /09 á-1500

No a navíc k těm dospělým korálovkám dám grátis 1,0 7letýho L.T.Sinaloae nebo 1,1 /08Elaphe obsoleta qadrivitatta. Fotky pošlu mailem. Můj mail: pavel.cicola@seznam.cz

Prodám Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei Prodám 0,5 NZ 9/09 Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei. Mláďata byla palpována, sama přijímají potravu, zdravá a vitální. Tel.: 602452920, pouze SMS. Nejlépe osobní převzetí (nejlépe Otrokovice a okolí, jinak možno v Olomouci a Praze). Na ceně se dohodneme.

Prodám metalhalogenidovou výbojku Lucky Reptile Bright Sun UV Desert 70W a elktromagnetický předřadník Peru 70.Používané sotva měsíc.
Téměř nové a 100% funkční, do mého terária se nehodí.
Újezd u Brna
safarikpav@seznam.cz

cena 1200,-

Prodám Hroznýše hrálovského,něco přes 2 metry výborná kondice,dobrá povaha,cena 2500
dále prodám také hroznýše královského asi 125cm dobrá povaha cena 1500
a nakonec hroznýše duhového asi 65cm mládě cena 500
prosím odepisujte na e-mail Michal.Cicko@seznam.cz ke vo dokoupit všemu možno dokoupit terária

Chelodina gunaleni - predám 2.0, prípadne vymením samca za samicu, alebo iné druhy vodných korytnačiek.

Rohatka Ceratophrys cranwelli, ceratophrys ornata - kúpim určený pár, alebo aspoň 1.0 c. cranwelli. Najlepšie aspoň jeden kus z páru albín.
Blaptica dubia - kúpim 2000 kusov týchto švábov. Možná aj výmena za phelsuma klemmeri, achatina fulica, alebo rastliny vanilky.
Odber možný na burze v Ostrave 21.11. Fotky a ďalšie informácie mailom alebo na +421 904 067 611.

Prodám 0,5 NZ 9/09 Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei. Mláďata byla palpována, sama přijímají potravu, zdravá a vitální. Tel.: 602452920, pouze SMS. Nejlépe osobní převzetí (nejlépe Otrokovice a okolí, jinak možno v Olomouci a Praze). Na ceně se dohodneme.

Na burzu do Ládví 7.11. mohu přivést: 0,0,3 mláďata Phelsuma madagascariensis grandis, poslední mládě užovky červené zbarvení normal, 0,0,3 gekončík noční normal zbarvení, 1,0 Rhacodactylus ciliatus zbarvení Orange a 1,0 corallus ruschenbergerii NZ/07 - sondován. Přivezu pouze v případě zájmu.
tel.: 773 286 630
e-mail: miklova.jana@email.cz

Prodám Python regius NZ 08 cena 1.300,-
Morelia spilota variegata 1/1 NZ 08 cena pár 2.500,- jednotlivě 1.500,-
Boa constrictor NZ 08 cena 1.000,-
Boa constrictor NZ 07 cena 1.300,-
L. getulus californiae NZ 08 cena á/500,-
L. triangulum hondurensis NZ 08 cena á/1.000,-
Python molurus bivittatus NZ 08 cena á/1.200,-
Tel-603 583 354,pouze osobní odběr.

Hroznýš Královský Prodám 23 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 1800 Kč ,
pište na: icq -375-801-664 , skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz, tel:732554276

Info a foto na : hr oznys-kralovsky/hroznys-kralovsky
A nebo videa na:http:vid ea-hadu
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.

Prodám 0,5 NZ 9/09 Orthriophis /Elaphe/ taeniurus friesei. Mláďata byla palpována, sama přijímají potravu, zdravá a vitální. Tel.: 602452920, pouze SMS. Nejlépe osobní převzetí (nejlépe Otrokovice a okolí, jinak možno v Olomouci a Praze). Na ceně se dohodneme.

E-mail: Papezik4@seznam.cz

Hroznýš Královský Prodám 23 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 1800 Kč ,
pište na: icq -375-801-664 , skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz, tel:732554276
Info a foto na :
http://www.hadidoupe.estranky.cz/fotoalbum/hroznys -kralovsky/hroznys-kralovsky
A nebo videa na: http:videa-hadu
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.