Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avicularia metallica

Zdravím mám možnost si pořídit A. metallicu mládě za výhodnou cenu ..ale ať hledám na netu jak chcu nemůžu najít potřebné info o chovu např .

1. jakou udržovat teplotu a vlkost
2. Jak velké terárium pro dospělého jedince( samozřejmě vím že konstruované spíše na výšku ¨)
3. Dokázal by dospělý jedinec prokousat jemné pletivo ?
4. Jak je to s jeho aktivitou a agresivností .. popřípadě jestli je nějak více toxicky významný.. děkuju předem za info

Využiji vlákna: Mám doma několik jedinců A. versicolor a A. metallica. Mám je stále v plastových nádobách (samozřejmě řešených na výšku), ale terária už mám plně vybavené a zařízené. Metallica je ještě maličkatá - má pátý svlek, ale versicolory jsou už větší - v těle mají cca 3cm s nohama tak 5cm (svlek přesný nevím; podle čárek, které jsou zapsané na nádobě by to měl být osmý svlek a spíš si myslím že to neodpovídá; u nás se svlíkali zatím jednou). Kdy je mohu dát už do terária?