Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doba svícení u plazů?

Dobrý den chtěl sem se zeptat jak dlouho se má svítit hadům? Mám regiusku a někde sem četl že 12 hodin, ale nevím... Časovač mám nastavený od 8:00 do 20:00 a přes noc jí svítím noční žárovkou.... Možná je tahle otázka "kravina" a pokud ano tak se omlouvám :-).... Díky za odpovědi

Múžete mi prosím tedy poradit jak stimulovat páření u boa...?
Zvláště co se týká ročního období a teplot..?
Ještě jednou a pro mne...??:-)
Přečetl jsem toho už hodně a to nejen zde,ale nézory se velmi různí.
Děkuji.
Roman

Chtěl bych se zeptat jak dlouho svítíte Užovce amurské?

Zkuste občas zapojit logiku, had pochází z mírného pásma, tak se řiďte běžnou naší fotoperiodou, tzn. v létě světlo cca 14-16 h, jaro/podzim 10-14 h, zima 8-10 h (při zimování tma). Je tak těžké používat hlavu a základní znalosti ze zeměpisu apod.