Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmnožení cvrčků

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat kolik májí v jednom vrhu mláďat cvrčci ? protože jsem zjistila, že se mi nechtěně rozmnožili v terárku. Můj chamča totiž nechytil asi 3 cvrčky a byli v terárku tak 2-5 dní a včera jsem uviděla v terárku úplně prcatýho cvrčka. Tak jsem se chtěla zeptat kolik je jich v jednom vrhu a kde mají většinou hnízdo nebo kde by měli nejčastěji pobívat, abych je tam nějak v tom terárku vůbec našla. Moc díky za odpovědi :-)

ne opravdu to byl cvrček .... mělo to ty tykadýlka 6 nožiček byl takovej světlehnědo-tmavě šedivej. A chovala se to jak normálí velkej cvrček .... lezl po stěně v terárku a pak někam zalezl. No budu terárko pozorovat a uvidím každopádně kdyby se to tam vylíhlo tak tam toho bude asi o hodně víc ...takže by bylo divný když by byli furt jen zalezlí a poslali by ven jen jednoho velvislance