Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá

Ahoj plánuji si pořídit mládě agamy (kolem 20 cm) a zajímalo by mě, jestli takto velká agama může baštit švábi (dubie), samozřejmě nějaké menší exempláře. Chtěla bych si zároveň s ní pořídit i kolonii těchto švábů.Mohlo by se taky stát, že by jí švábi nechutnaly a odmítala je?

Řekl jsi to dost tvrdě ale chápu to.
Zrovna včera když jsem si oběd naval po telefonu nové terárium a slyšel jsem "bude nejdřív za 3 týdny před Vánoci je toho moc" jsem si řekl že bude asi spousta zvířat v koši a zítra se na burse asi nehnu :>::x:

Btw.Bacha na chemikálie ve vaně .. nečistíte li ji zrovna savem tak i šampon a koupelová sůl může ublížit.
Často se doporučuje sprchování to už je OK jinak proti ""občasnému"" koupání nic nemám.