Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trnorep Uromastyx acanthinurus

Dobrý den, plánuji koupi mláďat 1,2 Trnoretů Uromastyx acanthinurus. V této souvislosti bych se chtěl zeptat jak je to s potravou těchto agam. Četl jsem, že mláďata převážně preferují jako potravu hmyz s doplnkěm zeleného krmení, které v dospělosti trnorepů převažuje. Čím, tedy mláďata trnorepů krmit? Je možné je chovat pohromadě? Děkuji.

Můžu se zeptat na potravu trnorepů?:-)
Vím že nejvíc tvoří rostliná potrava,ale pry mají dostávát i nějakou zivocisnou.;-)Musím jim vubec nějakou živočišnou dávat ,obešli by se bez ní?:-[
(Je nějaký druh jenom bylozravy) ?:-)