Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarijní pozadí z polystyrénu

Zdravím...
nevíte někdo, jestli se mohou lišit různé druhy polystyrénů svojí nezávadností? Nebo mohu použít pro výrobu imitace skal v terárku polystyrén jakýkoliv? Plánuji výrobu z černého polysťáku používaného na zateplování panelových domů. Děkuji za vaše rady a názory.

Já polystyren tvaruji tak,že ho vlepím do terária a pak horkovzdušnou pistolí vytvaruji prohlubně,terasy atd.Akorát musíš dát bacha,aby jsi nefoukal dlouho na jedno místo,ale to uvidíš,jak se Ti propadá polystyren.Tu terasu jsem udělal tak,že jsem na desku přilepil ještě hrubý tvar terasy a pak teprve jsem ji tvaroval horkovzdušnou pistolí.Potřel lepidlem a popískoval.

http://img149.imageshack.us/img149/5113/agamaagama 003.jpgl]

Ahoj,
Vaše stěny jsou velmi zajímavé a pěkné :). Chtěla jsem se Vás zeptat, jestli by jste mi poradili, jak nejsnadněji a nejlevněji vytvořit stěnu do térária velkého 60x45x45 (vxšxd). Nemám zatím žádné zkušenosti s terarijními stěny.Nemusí to být ani nijak vymakané, mám to pro R.ciliatus. Jde mi jen o to, aby se cítili lépe a hlavně mám hned vedle terária s hady, což jim taky nemusí být moc příjemné, když je vidí blízko vedle sebe.
Děkuju moc za rady.