
Co děláte za sporty?
Tak jsem si říkal kolik je tady teraristů sportovců. Já teda co znám nějaké teraristy, tak nějak moc sportu neholdují. Aspoň myslim teda.
Já například sporty nijak zvlášť nemusím, většina mě nebaví a nijak nezajímá, navíc mě ve sportu omezuje srdeční vada a nedostatek financí, ale přesto se najde pár věcí které mě strašně baví.
Sem zvědav jestli se tohle pokec-vlákno chytne. Tak kdyžtak pište co děláte za sport, co vás baví a taky třebas hoďte nějakou fotku z vaší sportovní činosti.
Moje sportovní činnosti: dělám rekreačně, podle možnosti, času a peněz.
Turistika - lezení v létě po horách, je něco úžasného, bohužel kvůli srdci vynechávám větší výšky.
Lov a fotografování divé zvěře (plazi, obojživelníci, hmyz) - toto se myslím dá taky pavažovat za sporotvní činnost, navíc úzce souvisí s turistikou.
Airsoft
Ping Pong
A chtěl bych začít s Mountainboardingem - www.youtube.com
bohužel mi v tom zatím brání nedostatek financí.
Jo jinak ještě občas ráno běh na tramvaj
Tady fotka z Expedice Rosálka, jak sme ji nazvali. Jeli jsme do Bílých Karpat hledat (za účelem focení), na lokalitu Chladný vrch, tesaříka alpského - Rosalia alpina. Od toho taky pojmenování "expedice". Bohužel jsme žádného nenašli.
Ale abys dosáhl nejvyšší ocenění musíš přepadnout ze všech čtyř stran gauče najednou
Zatím jsem na nejvyšší latku nedosáhl.Takže nemohu soudit.
Tak já hraju florbal a v létě běhám dobrovolný hasičský sport, pro upřesnění běhám proud pravý
Na holku trochu neobvyklé, ale já už prostě taková jsem
Já taky!
budu asi první - řecko-římský zápas... ví někdo o co se jedná ?

jasně, funění a válení se po žíněnce
To je to jak se přitom dva chlapi osahávaj.. Tenhle sport je pro diváka nezáživnej, i když soutěží (osahávají se
) ženy - protože většinou vypadají jako ošklivý chlapi
.
Finále mistrovství světa ve volným stylu... Nastupujou proti sobě Franta Voháňka, 180 na 85 a Rus Saša Medveděv, 2 metry 20, 130 kilo, neporaženej šampión... Trenér si k sobě naposledy zavolá našeho borce: "Hele, Franto, proti němu stejně nemáš moc šanci, ale hlavně tě nesmí dostat do toho svýho preclíku. To je jeho speciální chvat, ze kterýho se ještě nikdy nikdo nedostal. Pamatuj si to, hlavně ne do preclíku... A drž se!"
Borci naběhnou do ringu, chvíli se tak jako okopávaj, oplácávaj, tahaj za rukávy, až najednou Franta letí vzduchem, švác ho na zem a už je v preclíku. Zkroucenej, jak vánočka, chytá dech a sleduje po očku rozhodčího, kterej se chystá odpískat konec. Když tu si všimne těsně u svý hlavy trenek, kterým koukaj z nohavice koule. Tak s obrovskou námahou natáhne krk a vší silou se do nich zakousne. Ozve se hroznej řev a najednou letí vzduchem pro změnu Saša, práskne sebou na zem, na něj náš Franta, až Rusovi vyrazí dech. Za pár vteřin je po zápase a ohromenej trenér nadšeně plácá vítěznýho Frantu po zádech: "Člověče, to bylo něco naprosto fantastickýho! To ještě nikdy nikdo nedokázal! Jak se ti to, prosím tě, podařilo? Já myslel, že už je hotovo..."
"To já v jednu chvíli taky," oddechuje Franta, "ale to byste, trenére, nevěřil, jakou v sobě člověk najde sílu, když si kousne do svejch vlastních koulí..."
A tady se k tomu schyluje - http://edge.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/342 756/80722095.jpg
Ano, takhle to vypadá, ale musím říct, je to nesmírná dřina...
softball
Gavčing
Jak rekl W.Churcill- Absolutely no sport..
Postupem času člověk přechází od aktivního sportování k pasivnímu - dříve jsem dělal tenis a atletiku, trochu i lyžování a rekreačně ledacos, teď už provozuju hlavně ten tenis a biatlon u televize, teď právě hraju pasivně hokej
Dříve aktivně florbal (v bráně), po zjištění, že moje záda a páteř jsou ne zcela rovné, jsem se stal velmi dobrý v pasivním fotbalu, hokeji, florbalu, atletice a mnoha dalších sportech...
Ice Hockey - jedině
Tak já se taky pochlubím..
![[http://img837.imageshack.us/img837/884/volejbal.jp g]](http://img837.imageshack.us/img837/884/volejbal.jpg)
![[snbvz.jpg]](http://img12.imageshack.us/img12/9411/snbvz.jpg)


![[http://img16.imageshack.us/img16/4786/akdytopeenu. jpg]](http://img16.imageshack.us/img16/4786/akdytopeenu.jpg)
především beachvolejbal a volejbal..
..SNB..
..a když to přeženu, tak to i kombinuju
Historický a scénický šerm...ale teď na vejšce to dost flákám, takže se ukazuju spíš jen na akcích, hlavně tam, kde je medovina
Historický ( občas až hysterický
) šerm a lukostřelbu. Pak se taky objevuju na různejch sebedestruktivních akcích jako survival závody,Boj o přežití a tak 

Horolezení, turistika, plavání, vodáctví, kolo, free running, parkour...
Holt nevybouřený mládí se pozná
Myslíš Neryho medovinu?Ta je luxusní ....mňam.
Sakrá jestli já toho Neryho náhodou neznám...u Tábora bydlí, medovinu pije...

Jinak histerický šerm je tutovka
Horolezení, VHT a všechny šílenosti co s tím souvisí (sem tam amatérsky adventure racing). Taky celoročně cyklistika, sem tam běhám, v létě plavu... Dříve asi 7 let různé bojové sporty (rád bych zase začal - místo spousty práce by to chtělo více legrace
) a kondiční posilování (cvičím dodnes 3x týdně, ale vyloženě kondičně a spíš na vytrvalost - kdo by se s tou zbytečnou svalovou hmotou po těch horách tahal). Jinak mám sport hodně rád a mým velkým přáním je na něj mít víc času. Chtěl bych na tom být jako před pěti-čtyřmi lety. To jsem trávil sportem tři hodiny denně plus pomalu každý víkend na horách. Takové to asi už nebude, ale rád bych formu opět dostal na lepší úroveň.
Sport?To je nějakej plaz?Dá se to chovat v terárku?
Při sportu se v plaza měním já. Jenom když se připlazím domů, tak se o mě většinou nikdo nepostará...
Ja sa vecsinou plazim domov po niecom inom ako po sporte

Jo, výčep taky geniálně mění člověka v plaza.

Sport je pro ty, co se v práci nestačí unavit
in line brusle,kolo a sex
Danio007 Tatranský čaj?
Eunectes - napriklad
, Ale nepohrdnem ani Finlandiou, Tatranskym vetrom, Zbojnickym cajom, Becherovkou, zlatym Puschkinom, Spisskou hruskou... A v stave mensej vnimavosti a hlavne citlivosti (zaludku) vsetkym na Ci. Ci vodka, ci slivka, ci rum, ci malina......... 





Potom sa drzim hesla: "Je jedno co piju, hlavne, ze se motam!"
Dříve několik bojových umění, střelba, airsoft, paintball...kdeže ty časy jsou. Dávno na to ty časy nejsou
Takže v současnosti neprovozuji žádný sport, ani aktivně, ani pasivně....ale už se několik let chystám, že s tím zase začnu.
Sex, drogy a rokenrol
Auri super předsevzetí

ještě, že ježdění na tréninky už zvládají sami - je to dřina ty sporty, když je člověk za řidiče! Dokonce jsem na tom tak, že nejen děti, ale i jednoho ze psů vozím pravidelně 1X týdně na trénink jedné mladinké holčině plné síly, elánu a nadšení....

já si momentálně zvedám nejvíc adrenalin rozčilováním se s dětmi, jinak 25 let kynologie- různé "odvětví", vejletění, jako dítko plavání, volejbal.....dneska taky předsevzetí, že se vrátím aktivně ke psům a ráda bych DOKOPOALA svojí línou zadnici alespoň 1x týdně k plavání, hodně aktivně florbal a judo - rozvážím děti minimálně 1x týdně po závodech a čuming jak jim to jde
ALE JÁ SE VRÁTÍM!!!! Jednou se určitě k něčemu aktivnímu vrátím nebo něco aktivního objevím!!
A náhodou sex je v našem věku už taky mnohdy náročný sport!!!
V minulosti jsem se věnoval Karate,posilování,ale pak přišla rodina a starosti no a na sport nebyl čas .Teď občas rybařím,sem tam si zablbnu v posilovně,abych úplně neshnil a jsem dobrovolným hasičem,takže lítám po soutěžích s kamarádama a manželkou(taky je hasička). Určitě se,ale k východním uměním vrátím.Třeba,když se dožiju důchodu a budu trochu funkční začnu s Tai-Chi nebo QI-Gong

Sporty: aktivně už nic extra, v mladi(ted je mi 31) to bylo ježdění na koni a zavodni karate. Pak začla hlavně turistika. Dneska rekreacne (ale na urovni
) stolni fotbalek, v lete ve skalach lezeni, v zime ve skalach prespavani, občas paintball, nohejbal ale častěji už jen ty skaly jako lezeni nebo prespavani v extremnich podminkach (to me chytlo pred cca 2 lety, vzit co nejmene veci, prespat v lese pod nejakym previsem nejlepe ve snehu, to je vec, kvuli ktery se pak člověk těší na postel a horkou vanu
). Pak ještě drezura blech a profigaučing.
V minulosti jsem závodně plaval, pak thai-box,kick-box,fitnes. V jednadvaceti šlo zdraví do hajzlu a bylo vymalováno.
dříve vodní slalom, teď už jen příležitostné aktivity jako "bouráme kamarádovi stodolu, jedeme na dříví" a pod.
Kromě toho dělám pionýrského vedoucího a povím vám, ukočírovat tu divou zvěř, to je horší jak udýchat desetiboj...
jo a málem jsem zapomněl:
No jo sakra na mašiny bych zapomel, ty se me taky drzej celej zivot, i kdyz ted zadnou nemam a je to slabsi. P.S.: ted v lete jsem se nechal ukecat a pojedu delat na tabor instruktora, tak jsem zvedavej jestli preziju a kolik deti prezije (jsem docela nervak a vybijim se na slabsich (to je vtip))
vidíš, a u nás i instruktoři procházej dvouvíkendovým školením a skládaj zkoušky
tak hodně štěstí!![]:)](https://static.poradna.net/images/smiley/evilsmile.gif)
až jsem se divil, že nic takového nepotřebuji. Ale pravda je, že tam jedu se dvěma zkušenými instruktorkami (jupí
) a ja se spis nez o deti budu starat o dřevo a jine potrebne prace, takze ani tolik jako instruktor tam nejsem jako spis na pomocne prace.
já myslela, že spíš než o děti se budeš starat o ty instruktorky

tak hlavně bacha, děti a zejména rodiče jsou občas vych... jak díra do sněhu. Pamatuj si, kdyby se cokoliv stalo, vždycky měj s sebou dalšího dospělého svědka - zranění, prohlídka proti klíšťatům a pod - vždycky s někým nikdy sám.
Ušetří to posléze dost starostí. Pokud budeš mít dělat dřevo, předpokládám, že papír na pilu máš.
s tou v... rodičů počítám, ale upřímně o papírech na motorovku nic nevim a to s ní řežu 15 let. To je snad potřeba jen u živnosti, ale to si teda jeste zjistim. (no možná jste mě jen vytrolil, ale zjistim si to). P.S. : instuktorky budu obstaravat jen po večerce
.... ale ted mam brouka v hlave s tou pilou, ale pred lety jsem byl kacet brigadne s lesnikama a nic takoveho taky nechteli, tak nevim, co jsem ted na rychlo našel tak potřeba by být neměly.
je to naprd, jak je to kolem děcek tak jsi jednou hohou v kriminále. Je opravdu lepčí mít v ruce papír, že jsi absolvoval kurz, že jsi byl proškolen a pod. Samozřejmě, záleží na vašem vedoucím nebo pořadateli jestli tohle vyžadují a pod. Hlavně kdyby se opravdu cokoliv stalo tak papír v ruce vydá u případných tahanic za deset svědectví
V žádném případě tě ale nechci odrazovat! Práce s dětma je krásný koníček ale taky sakra velká zodpovědnost...
vlevo moje maličkost s oddílem
[img]http://8brezna.pionyr.cz/foto/fotografie-oddilu-2- beh-2010/th_8-oddil.jpg[/img]
pěkné foto, koukám indianskej tábor s cowbojema
. No jelikoz todle bude na ranči a deti budou pres den jezdit (tam je ma na starosti nastesti majitel ranče, protože kolem pádů bych se motat nechtěl, z důvodů výše uvedených), tak neco takoveho asi taky udelame. Jinak svata pravda kolem deti, ale jak jsem psal, ja nebudu až tak instruktor jako spíš "chlap k ruce", ale každopádně pozjistuji a co pujde kurzy dodelam, tak diky za info.
ještě koně do toho!
tak ať to vě zdraví přežijete a ať vám vyjde počasí! a pozdravuj ty herky smrdutý :)
Ty bláho,Ty máš ještě fichtla po dědovi?

To bylo pro Vlastíka Plamínka
Paintball
a motokáry a občas i ten kulečník s bowlingem
prostě samý lepší sporty 
jo kdysi se to sportovalo, hlavně fotbal
, a teď jen to co patří k pivu
a to kulečník, bowling, sex, hraní na playstationu3 a hlavně fandění za Baník Ostrava a i občas Vítkovicím a dalším společenským akcím v Ostravě a okolí, v nejbližší době co se blíží Fed Cup (hurá Petra Kvitová a spol)
!!
Já tomu sportu taky moc nedám, ale aspoň něco
hlavně jóga, plavání, kolo, turistika a zumba
zdar
já to mám jasný
celý dni ležím na gauči a pořád si leštím..........

Pošuku, fakt nevim a netušim proč, ale věděla jsem, že to napíšeš
Fakt že jo...
Pošuku-hák na hady?
Kepi Báro...tomu Baníčku fandíš dost blbě
...sport u mě končil vojnou...byl jsem 730 a užil jsem si až až...
Tenhle boj o přežití je taky doost zajímavej.
watch
Tak se taky pridavam k motorkarum, letos budu sportovat na motardu:)
![[http://tera.poradna.net/file/view/11620-ktm-660-sm c-jpg]](/file/view/11620-ktm-660-smc-jpg)
Potom taky paintball
![[http://tera.poradna.net/file/view/11621-paint-jpg]](/file/view/11621-paint-jpg)
Rybareni (je az neuveritelny jak je tejden u vody fyzicky narocnej..) :)
![[http://tera.poradna.net/file/view/11622-ryby-jpg]](/file/view/11622-ryby-jpg)
Snowboard
![[http://tera.poradna.net/file/view/11623-snb-jpg]](/file/view/11623-snb-jpg)
Cas od casu skacu ze skal do vody
![[http://tera.poradna.net/file/view/11624-sekacka-jp g]](/file/view/11624-sekacka-jpg)
Driv jsem skejtoval, jezdil street na kole, pak uz jen sem tam nejaky behani nebo posilovna, ale moc tomu nedavam :D
Pěkná kachna! Ta mi hrozivě natřela zadek v Orlickejch horách, člověk si říká že to dám taky když to dá on... věří těm Ducatím Brembům... a pak čoud od zadní gumy, do zatáčky bokem a z ní po zadním. Jo... to už jsem na Ducati nedal
)
No ja letos na motardu zacinam a je to uplne jiny nez sporty a nahace.. Pro me jsou zatim zatacky bokem na asfaltu k nepochopeni, kdyz na to clovek kouka u druhejch tak to vypada snadne, ale pak kdyz sedim na ty motorce tak to takova prca neni:D
Ale motor to ma neuveritelnej.. jeste na 3 se to stavi na zada jen plynem:D brzdy jsou taky spickovy a podvozek nerozhodi snad nic...
nejslabsi clanek sem ja:D
JO, problém je většinou mezi řidítkama a sedačkou
no letos jsem plánoval hlavně okruhy což nevyšlo tak snad za rok. To bude stát litr benzínu tak 45-50kč 

zdar
dneska mi tak napadlo k těm cyklistům(cykloturistice)


watch
Ta rybařina je fakt dřina.Jako kluk,asi ve 14letech jsem měl seklej trojháček od třpytky (plandavky) v očním víčku,ale tak,že hrot byl schovanej.Vytahoval mi ho táta,ale musel ho uštípnout,propíchnout to víčko a vytáhnout to.Cukal jsem se jako kapr a barvy jsem měnil jako chamík,protože mi bylo z toho špatně.Týden jsem měl oko jak asiat.
ja mel spicku hacku v prstu, myslel sem ze to jen tak lehce probodnu skrz, ucvaknu tu cast s protihrotem a vytahnu ven,ale za boha to neslo. rval mi to pak kamos klestema a to uz bylo celkem neprijemny... letos sem uz nakoupil hacky bez protihrotu:)
Jinak jsem ale myslel ze ta rybarina je drina i bez tech zaseklejch hacku.. ja vzdycky prijedu spraskanej jak pes.. a to i kdyz to zrovna nebere:D
zdar
a.d.Jaffata
to víš kovaný a nebo kalený jdou blbě
,taky ta šnůrka u toho háčku něco říká
Posuk :
Ja vim, je to srkacka no :D Kdyz vam reknu ze to nebylo na mym prute,ale chtel jsem z dobry vule vyhackovat kamaradova kapra tak mi to stejne neuverite:D
Jaffata
..jasně,ale dobře ti tak
,měl jsi starat o svoje klacky
a být to jiný háček třeba na hady(cormoran)tak jste se neudrželi smíchy všichni
Pro dobrotu na žebrotu !