Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eumeces schneideri

zdravim ,chováte někdo tyto scinky? V literatuře jsem četl že se dá snadno chovat s jinými ještěry -máte někdo nějaké zkušenosti s chovem jiného druhu ještěrů ve společném tera s E. schneideri?? díky :-[:-D

V literatuře jsem četl že se dá snadno chovat s jinými ještěry

Ano, například scinkové Chalcides ocellatus mu jdou k duhu, fakt mu chutnají.:-)
Chovat by šel jen s podobně velkými (raději většími) ještěry, jinak si na nich nejspíš pochutná. Možná třeba s dospělýma "lepidama", Snad by mohl být i "pod" dospělými chamíky (calyptráti nebo obecňáci) nebo sympatricky žijící větší druhy agam (bibroni aj.), ale byl bych opatrný.