Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční - sukulenty, rostliny, dekorace

ahojte myslite ze by som mohol dat gekoncikovy nocnemu sukulenty,kaktus.?
Změna předmětu, původně: poradte (halapremek)
Změna kategorie, původně: Ještěři (halapremek)

http://tera.poradna.net/a/view/64317-jak-se-spravn e-zeptat Jonaško přečti si tohle. Příště Ti takové vlákno zamknu. Špatná kategorie, nadpis opravdu originální. (halapremek)

maldata jsou nachylnejsi na chyby v chovu - nedostatek tepla, chladu, spatne krmeni, vytaminy, atd - proste je toho vic... Pokud ale mas dost casu a sebekazne a si ochoten se o to mlade adekvatne postarat tak neni duvod stresovat - navod je na tech strankach co sem ti poslal... Jsou tam kompletni inforamce - pokud se jich budes drzet a koupis kvalitni mlade (ne takove co vypada ze neprezije ani cestu domu)...
Spis bych ti doporucil najit si chovatele a vzit od nej nez z obchodu...

caute gekoncik je uz domka v celo zariadenom terarku ale zda sa my cudni, myslite ze si musi zviknut na nove obidlie ja som v tom ze ho nebudem 2tyzdne pustat na ruky iba menit vodu + krmenie a necham ho tak rad budem ked poradite :)

kazde zvire je individualni osobnost - to ze hned radostne nevrti ocaskem je normalni - je v novem prostredi a preprava taky neni idealni zazitek... Takze si bude muset zvykat... Jak dlouho to zelezi na vas obou - muzou stacit 2 tydny ale taky 2 mesice...
Ted je dulezite aby si zvykl na nove terarko a zacal v pohode zrat... Pak muzes zacit s uvykanim na manipulaci...