Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší švábi pro chamíky

Potřebuju poradit, jaký mám chovat šváby, aby: 1) když nějaký uteče, tak aby mi nezamořili celý byt, 2) rychle a jednoduše se množí, 3) nesmrdí. A kolik jich mám tak chovat a v jak velké krabičce? Mám dva chameleony pardálí. Díky za rady.

Využiji tohoto vlákna a zeptám se, jak odchováváte mladý šváby S. tartara od ooték? Před měsícem jsem si koupila několik těchto švábů, ootéky snáší, mám jich tady už spoustu, ale žádní malí se mi z nich neklubou... V chovné nádobě mám 32°C. Co mám změnit nebo v čem by mohl být problém? Děkuji za odpovědi :-)

Ja je zkousel chvili chovat, a rozjelo se to ve velkem kdyz jsem ty ooteky z chovne kolonie odebiral a daval je do "lihne" - krabice s vlhkym lignocelem (zahrabal do nej), teplota kolem 28-30 stupnu. (32 mi prijde uz moc) Nicmene - rychle jsem se jich pak zbavil, agamy ani gekoncici je nezerou a jsou neprijemne rychli. A s tim nelezenim po skle a plastu je to taky trochu diskutabilni...