Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chovatelské projekty pro rok 2010

Blizi se konec roku 2009, .......nekdo si dava zavazky, predsevzeti atd. Je spousta chovatelu, kdo ve svem chovu ma takrikajic urcite tera-projekty, chovatelske projekty a jine plany/projekty/projektiky planovaneho pareni,nasledneho odchovu urciteho druhu, krizeni atd. Podelte se vsichni tady o vase plany/chovatelske projeky/jine tera projekty ve vasem chovu.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Kvůli přechodu na stromáky stavba stěny s terárky na výšku. Pak nějaký odchov od guttek, snad se povedou i hondurensisky, maurusáky zatím nemůžu nějak vyprovokovat, ale třeba se ještě zadaří. A mám vyhlídlé nějaké stromové žofky, jako třeba Rhadinophis frenatum, Rhadinophis Prasinum, Rhynchophis boulengeri nebo taky Phylodryas barony. Tak snad aspoň jedním druhem si tu radost udělám a splním své plány a sny. Taky dopárovat hortulána a to by stačilo:))

Ja dúfam že v marci porodí samica Boa.c.salmon mladé sunset a planujem pripustit ešte jeden pár Boa.c.red salmon + Hog islan boa. Ako každý rok sa budeme snažit aj o mladé Chameleony jemenské. Kupovat asi nebudeme nič nové, ale u nás sa to asi tažko splní ;-) možno nieakú samičku Boa.c.sunglow ak bude dost financií.

Vzhledem k tomu jak mám kulatou Mařenku, tak doufám, že bez problémů naklade vajíčka a podaří se mi odchovat zdravé Jemeňáky a že se mi spáří Rhampíci. A jinak doufám, že ve zdraví porostou mladé Regiusky a Korálovky a že se mi povede koupit nějakého bicolora L.T. Hondurensis :puff:

Ja očakávam tieto odchovy:
Marec-Boa constrictor:
mix,hypomelanistic,greensquaretail,albino,surinam, pastell a marron

Apríl-Python m.b.:
normal,albino,green patternless,albinogreen,granit,albinogranit a stripedy.

Pred týždňom som si rozšíril chov o Python reticulatus a v 2010 si ešte chcem zohnať Chondropython viridis,Coralus caninus a poprípade nejakého krokouša.[http://tera.poradna.net/file/view/4793-dsc02346-jp g]